Курченко Олег «Деталізм. Впевнене завтра»

Комплектация книг Академія 2-5 рабочих дня!

Описание
Автор знайомить читача з деталізмом – мистецтвом, філософією мислення, яке допоможе впорядкувати бізнес-процеси й навіть особисте життя. В основі деталізму – вміння знаходити логічно неподільні частини, роздивлятися, як вони взаємодіють і приводять у рух маленькі чи великі підприємства. Олег Курченко ділиться власним досвідом, доступно розповідає про цікаві кейси колег і навіть пропонує читачу свою консультацію. Він не переконує, що деталізм – панацея, проте послідовно доводить ефективність його застосування там, де потрібно подолати невизначеність і хаос, а також нейтралізувати ризики. «Олег Курченко успішно поєднав у собі ролі блискуче освіченого дослідника, раціонального підприємця і системного менеджера. Завдяки йому ми отримали неймовірно сильну методологію успіху – деталізм. Деталізм – чітка, зрозуміла, успішно апробована методологія створення системи управління, спроможної не допустити криз чи їх нейтралізувати. Деталізм – це спосіб вирватися із замкнутого кола поганих рішень, заснованих на хибних моделях і недостовірних даних. Спосіб відновити торжество здорового глузду на всіх рівнях організації. У сучасному світі менеджмент все частіше втрачає контроль над системами, якими повинен управляти. А ця книга про те, як його організувати і більше ніколи не втрачати», – Павло Таяновський, директор зі стратегій та трансформацій міжнародного рекламного агентства Carat Ukraine
Отзывы
Что еще купить
Организационная культура. Власть и политика, контекст и дискурс-анализ

Коллектив авторов

Организационная культура. ...
135 грн.
Купить
Перезавантаження. Лідерство й мистецтво зростання

Колонна Джеррі

Перезавантаження. ...
144 грн.
Купить
Кав’ярня. Мій перший бізнес. Креативний нотатник

Бережніцка Юстина

Кав’ярня. Мій перший ...
147 грн.
Купить
Алгебра щастя. Нотатки щодо пошуку формули успіху, кохання і сенсу життя

Гелловей Скотт

Алгебра щастя. Нотатки ...
144 грн.
Купить
Під три чорти турботи! Нумо до роботи!

Брэнсон Ричард

Під три чорти турботи! Нумо ...
126 грн.
Купить
Виклики для менеджменту XXI століття

Друкер Питер

Виклики для менеджменту XXI ...
126 грн.
Купить
Мистецтво змінювання сердець умів дій: шлях зачарування в бізнесі

Кавасаки Гай

Мистецтво змінювання ...
145 грн.
Купить
Думай, як Amazon. Як стати лідером у цифровому світі: 50 1/2 ідей

Россман Джон

Думай, як Amazon. Як стати ...
153 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.