Курченко Олег «Деталізм. Впевнене завтра»

Комплектация книг Академія 2-5 рабочих дня!

Описание

Автор знайомить читача з деталізмом – мистецтвом, філософією мислення, яке допоможе впорядкувати бізнес-процеси й навіть особисте життя. В основі деталізму – вміння знаходити логічно неподільні частини, роздивлятися, як вони взаємодіють і приводять у рух маленькі чи великі підприємства. Олег Курченко ділиться власним досвідом, доступно розповідає про цікаві кейси колег і навіть пропонує читачу свою консультацію. Він не переконує, що деталізм – панацея, проте послідовно доводить ефективність його застосування там, де потрібно подолати невизначеність і хаос, а також нейтралізувати ризики. «Олег Курченко успішно поєднав у собі ролі блискуче освіченого дослідника, раціонального підприємця і системного менеджера. Завдяки йому ми отримали неймовірно сильну методологію успіху – деталізм. Деталізм – чітка, зрозуміла, успішно апробована методологія створення системи управління, спроможної не допустити криз чи їх нейтралізувати. Деталізм – це спосіб вирватися із замкнутого кола поганих рішень, заснованих на хибних моделях і недостовірних даних. Спосіб відновити торжество здорового глузду на всіх рівнях організації. У сучасному світі менеджмент все частіше втрачає контроль над системами, якими повинен управляти. А ця книга про те, як його організувати і більше ніколи не втрачати», – Павло Таяновський, директор зі стратегій та трансформацій міжнародного рекламного агентства Carat Ukraine

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Котономіка, або Як коти економіку будували

Геращенко Алексей

Котономіка, або Як коти ...
126 грн.
Купить
Під три чорти турботи! Нумо до роботи!

Брэнсон Ричард

Під три чорти турботи! Нумо ...
126 грн.
Купить
Морські історії. Моє життя у спецопераціях

Макрейвен Уильям

Морські історії. Моє життя ...
167 грн.
Купить
Тренер на трильйон. Правила лідерства Білла Кемпбелла з Кремнієвої долини

Шмидт Эрик

Тренер на трильйон. ...
158 грн.
Купить
Від крапки до крапки. Уроки лідерства у світі стартапів

Чемберс Джон

Від крапки до крапки. Уроки ...
158 грн.
Купить
Виклики для менеджменту XXI століття

Друкер Питер

Виклики для менеджменту XXI ...
126 грн.
Купить
Планувальник кота ІНЖИРА (з ручкою)

Фенюк Б. П.

Планувальник кота ІНЖИРА ...
152 грн.
Купить
Мистецтво змінювання сердець умів дій: шлях зачарування в бізнесі

Кавасаки Гай

Мистецтво змінювання ...
170 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.