Стоянович Роман «Фріланс на західному ринку – як розпочати та досягти успіху!»

Комплектація книг КМ-Букс 2-5 робочих днів!

Опис

Ця книга допоможе розпочати кар’єру фрілансера, обрати галузь спеціалізації та правильно організувати свою роботу. Зокрема, ви дізнаєтесь: • про переваги і недоліки роботи фрілансером, про те, яку саме спеціалізацію краще обрати; • які завдання може виконувати фрілансер — від створення таблиць і перекладання текстів до програмування та дизайнерської роботи; • як обрати фріланс-біржу та вдало розкрутити профайл; • що таке конкурентна боротьба фрілансерів, як у ній перемогти і отримати замовлення; • як правильно й оптимально організувати свою роботу як фрілансера; • про специфіку віддаленого спілкування з клієнтами; • чи можна мати додаткові заробітки у разі роботи фрілансером. Працюючи над змістом книги, автор врахував як власний досвід роботи в означеній сфері, так і рекомендації вітчизняних фрілансерів, які вже зайняли певну нішу на ринку праці у США, Канаді чи Європейському Союзі. Видання буде корисним і для початківців, які ще ніколи не працювали віддалено, і для досвідчених спеціалістів, які прагнуть переорієнтуватися на західний ринок.

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Фріланс на західному ринку – як розпочати та досягти успіху!

Стоянович Роман

Фріланс на західному ринку ...
63 грн.
Купити
Перше враження. Як відрізнити хороший дизайн від поганого

Кидд Чип

Перше враження. Як ...
56 грн.
Купити
Як управляти своїм босом

Геббаро Джон Дж.

Як управляти своїм босом
56 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.