Кидд Чип «Перше враження. Як відрізнити хороший дизайн від поганого»

Комплектация книг Vivat 2-5 рабочих дня!

Описание

Як придумати вдалий дизайн? І як оцінити якість дизайну? На ці питання відповідає Чіп Кидд - відомий книжковий дизайнер і один з найдотепніших спікерів ТЕД. На відміну від "просто" мистецтва, дизайн завжди вирішує якусь конкретну проблему. Як зробити максимально зрозумілим дорожній знак? Як намалювати обкладинку, яка перетворить книгу на бестселер? Як придумати дотепний і підкупливий рекламний слоган? І як не піддатися спокусі цинічної маніпуляції, інструментом якої часом стає дизайн ("Зрозуміло, це корисний продукт! Дивіться - на упаковці намальована морквина"!)? На щастя, нам не обов'язково бути дизайнерами, щоб оцінити, наскільки добре дизайн вирішує проблеми. Адже це наші проблеми. Кажуть, що перше враження - найвірніше. Але як в нім розібратися? Перше враження - ключ до нашого сприйняття: виходячи з першого враження ми виносимо судження про світ, оцінюємо нових знайомих, нові речі, новий дизайн. Але як зрозуміти, чи красива річ? Чому одні речі нам подобаються, а інші відштовхують? Чіп Кідд, вибудовує яскравий ланцюжок образів, які демонструють, як влаштовано перше враження і як його правильно оцінити. Ясність і Загадка - дві сторони першого враження. Нам потрібна абсолютна ясність, коли йдеться про життєво важливу і конкретну інформацію. Але саме додавання щіпки невідомого, яке ховається за найпростішими на перший погляд дизайнерськими рішеннями, робить річ привабливою, примушує нас узяти її в руки, почати розглядати, і врешті-решт, купити її.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Економіка

Геращенко Алексей

Економіка
45 грн.
Купить
Біологія. Посібник-репетитор. Теоретичний повторювальний курс. Базовий рівень

Соболь В.

Біологія. ...
60 грн.
Купить
Гобсек

Бальзак Оноре де

Гобсек
63 грн.
Купить
100 батьківських «чому?»

Чуб Наталья

100 батьківських ...
56 грн.
Купить
Ілюстровані правила дорожнього руху України 2021

Дерех З.Д.

Ілюстровані правила ...
50 грн.
Купить
Кипуча річка. Пригоди і відкриття в Амазонії

Русо Андрес

Кипуча річка. Пригоди і ...
52 грн.
Купить
Фріланс на західному ринку – як розпочати та досягти успіху!

Стоянович Роман

Фріланс на західному ринку ...
63 грн.
Купить
Авантюра XL

Чапай Артем

Авантюра XL
56 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.