"Див забагато не буває..."Все анонсы

Див забагато не буває, правда? І коли ж на них чекати, як не на Різдво? Адже це час безцінних подарунків, фантасмагорії та химерних пригод, час, який повертає нас у дитинство та відкриває нові сенси дорослішання. Це пора пошуку умиротворення та батьківського тепла, пора, коли самотність переживаєш особливо гостро. І саме в цей час повсякденність можуть наповнювати чудеса, а іскри любові запалюють життя з новою силою. 
 
19 сучасних українських письменників написали історії про те, яким різним буває Різдво. Про те, яким різним буває життя.
 
Кожна історія сповнена надій, переживань та віри в добро. 
 
Про значення Різдва, його вплив на долі людей та різдвяні дива говоритимуть автори збірки: 
Катерина Бабкіна, Дорж Бату, Володимир Бєглов, Костянтин Москалець, Мар'яна Савка, Ірина Савка, Галина Вдовиченко, Христя Венгринюк, Богдан Волошин, Надійка Гербіш, Сергій Гридін, Богдан Жолдак, Мирослав Лаюк, Богдана Матіяш, Катерина Михаліцина, Сергій Осока, Ілларіон Павлюк, Любомир Серняк, Маркіян Прохасько.
 
««19 різдвяних історій» і справді особлива збірка короткої прози, вона тепла, вона змушує поміркувати про важливе, спонукає згадати якісь особисті історії та моменти. І як це часто буває зі збірками – оповідання тут дуже різні: є веселі та феєрично смішні, а є медитативні, з нотками тихого суму. Словом, усе як в житті», – зазначає упорядниця збірки Оля Рен.