Перша книжка з популярної серії!Все анонсы

Джонатан Страуд — британський письменник у жанрі дитячого та підліткового фентезі. Насамперед відомий серіями книг «Бартімеус» та «Агенція «Локвуд & Кo».
Народився 27 жовтня 1970 року у Бедфорді, Велика Британія. У 6 років його сім’я переїхала до Сент-Олбанс, що біля Лондону, де він і зростав. Змалечку полюбляв писати оповідання та малювати. У період від 7 до 9 років хлопчик часто хворів, через що йому доводилося залишатися у лікарні чи вдома. Щоб відволіктися від нудьги, маленький Джонатан багато читав. Найбільше йому подобалися оповідання про фантастичні пригоди, аніж про реальне життя, оскільки ті давали можливість повністю відволіктись від того, що відбувалося навколо. Саме тоді він полюбив фентезі.
 
У шкільні роки автор експериментував з написанням оповідань, часто малював. Він створював комікси, ігрові книги, настільні ігри, а пізніше поезію та п’єси. Джонатан намагався знайти щось своє, і з часом все більше цікавився творчістю інших. Так він вирішив вивчати англійську літературу в Йоркському університеті.
 
Як і більшість випускників його факультету, Джонатан не знав, чим хоче займатися далі. Він отримав роботу редактора у Walker Books, що в Лондоні, і почав вивчати дитячі книжки. У вільний час продовжував писати. Він створив декілька книжок з головоломками для Walker і почав писати роман. Коли у 1999 році був опублікований «Похований вогонь», автор зрозумів, що знайшов саме те, чим бажає займатися надалі, але лише у 2001 році він припинив працювати редактором та повністю присвятив себе письменництву.
 
2003 року було видано новий роман Страуда під назвою «Бартімеус: Амулет Самарканда» — першу частину фентезійної «Трилогії Бартімеуса». Саме через цю книгу письменник здобув популярність у всьому світі.
 
Автор мешкає у Сент-Олбанс разом із дружиною Джиною, ілюстраторкою дитячих книжок, та двома дітьми, Ізабель та Артуром.
 
«Сходи, що кричать» — перша книжка з популярної серії «Агенція «Локвуд & К°» Джонатана Страуда. 
 
Привиди повертаються, щоб помститися живим! Після заходу сонця вулиці міст заполонили злі духи… Ви боїтеся смертельного доторку привида? Коли кількість нападів духів щодня зростає, агенції психологічних розслідувань стають популярними як ніколи. Найменша, найкрихкіша — та водночас і найкраща з них — агенція «Локвуд і К°»! 
 
Познайомтеся із завзятим і трохи дивакуватим Ентоні Локвудом, а також із його вірним помічником — книголюбом Джорджем Кабінсом та їхньою новою колегою, відважною Люсі Карлайл! Разом вони застосовуватимуть свої незвичайні таланти для порятунку вашого — і, звичайно ж, свого — життя! 
 
Переклад українською - Володимир Панченко, обкладинка - Іван Сулима.