Четвертий роман з серії «Дім дивних дітей»!Все анонсы

- Довгоочікувана новинка автора!
 
- Бестселер The New York Times, USA Today та The Wall Street Journal!
 
- “У цьому романі сконцентровано найкраще. Він майстерно інтригує відданих фанів.“
NY Journal of Books 
 
Джейкоб Портман, який нещодавно врятував дивний світ від знищення, повертається додому, у Флориду. З ним пані Сапсан, кохана Емма й вірні друзі. Але є ще дещо… Те, що вириває друзів з ілюзії спокійного життя та штовхає у вир по-справжньому дивних подій. Те, що чатує на Джейкоба, готуючи для нього моторошні випробування. Загадкова карта днів відчиняє браму до давніх епох. Джейкоб опиниться за межею цього всесвіту в небезпечній суцільній невідомості. Один необережний крок — і друзі назавжди залишаться в пастці для дивних…
 
Автор Ренсом Ріггз - американський письменник та сценарист, який став відомим завдяки своїй книзі «Дім дивних дітей».
 
Ренсом Риггз народився в Меріленді і виріс у Флориді, де відвідував школу для обдарованих дітей. Він вивчав англійську літературу в Кеньонском коледжі та кінематографію в Університеті Південної Каліфорнії. Риггз знімав короткометражні фільми для інтернету і писав в блоггах, а так же написав книгу The Sherlock Holmes Handbook (до фільму Sherlock Holmes, що вийшов в 2009 році). 
 
Риггз зібрав колекцію зі старих фотографій і запропонував своєму видавництву Quirk Books використовувати їх в книзі. За порадою редактора він використовував фотографії для створення сюжету. Так в 2012 році вийшла книга «Дім дивних дітей», що потрапила в список бестселерів New York Times. 
 
14 січня 2014 року вийшла друга книга серії — «Місто порожніх».
 
22 вересня 2015 року світ побачила третя частина серії — «Бібліотека душ».
 
3 вересня 2016 року вийшла книга під назвою «Казки про дивних» — збірка казок, яка надає розлогу додаткову інформацію про загадковий світ дивних дітей.