Скарбничка спокою для усіх мам!Все анонсы

Автор книжок-бестселерів серії «Лінива мама»  Анна Бикова - талановитий педагог, практикуючий психолог зі стажем і арт-терапевт. А також мама двох синів і популярний інтернет-блогер, до якого прислуховуються більше 10 тис. батьків.

Анна - автор великої кількості книг і тренінгів, які допомагають батькам виховувати в дитині кращі якості. Творчість Анни Бикової дозволить вам виростити впевнену, самостійну і відповідальну людину, уникнувши при цьому виникнення комплексів і травм дитинства. Автор працює з дітьми вже понад 10 років і за цей час допомогла великій кількості сімей знайти щастя і взаєморозуміння.
 
Книга "Секрети спокою "лінивої мами"" - скарбничка спокою для усіх мам з корисними порадами по вихованню дітей.
 
Якщо мама в гніві трясе дитину - вона руйнує її. Якщо мама зберігає на обличчі маску спокою, але всередині вся кипить - вона руйнує сама себе. Як із цим впоратися і як цього не допустити? Автор книги пояснює, як важливо мамі навчитися повертати собі стан душевної рівноваги. Тільки в стані спокою можна вирішити дитячі конфлікти, знайти слова для переконання, втішання, заспокоєння. Лише спокійній матері дитина довірить всі свої проблеми, поділитися своїми почуттями, знімаючи емоційне напруження.
 
Анна Бикова ділитися безцінними порадами про те, як відновити життєвий баланс, проаналізувати свої почуття і прийняти себе.
 
Книга "Секрети спокою "лінивої мами"" дає відповіді на те, як:
- усвідомити причину власного роздратування;
- не допустити дитячу істерику;
- навчитися відмовляти і говорити чітке "ні";
- реагувати на критику;
- зберегти внутрішній баланс;
-навчитися дивитися на світ очима дитини.
 
Прочитати книги Анни Бикової варто усім, хто хоче стати відмінними батьками для свого чада, не мучити його надмірною опікою і піклуванням, виховувати і при цьому знаходити час для себе.