Новий бестселер Елізабет Ґілберт!Все анонсы

«Місто дівчат» — новий бестселер Елізабет Ґілберт, яка підкорила світ романами «Їсти, молитися, кохати» та «Природа всіх речей». Це інтригуючий роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк.
 
Роман «Місто дівчат» починається 1940 року, коли дев’ятнадцятилітню Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні театральні постановки, нестримний секс, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя, який необхідно пройти, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною. 
 
Елізабет Гілберт - популярна американська письменниця, автор всесвітньо відомої книги «Їсти, молитися, кохати», що протрималася 199 тижнів у списку бестселерів The New York Times.
 
Перші публікації Елізабет датовані 1993 роком.  У перервах між написанням історій для журналів Гілберт створювала книги.
 
Жодна з написаних до 2006 року статей або книг не подарували Гілберт світову популярність.  Але все змінилося після виходу в світ «Їсти, молитися, кохати».  Ця книга розповідає читачеві про саму Елізабет, яка після розлучення з чоловіком вирішила відправитися на пошуки себе.
 
Гілберт вибрала для цього приголомшливі місця - Італію, Індію і навіть Індонезію.  У книзі описані події, які в дійсності трапилися з автором.  Елізабет не стала приховувати випробувані почуття і емоції від читачів.  «Їсти, молитися, кохати» - це частина реального життя письменниці.
 
На прикладі своєї історії Гілберт хотіла показати, що, навіть маючи всі, можна бути нещасною.  Але жити в такому світі, де тебе нічого не цікавить, не слід.  Кожна жінка має право бути щасливою, можливо, для цього доведеться перетнути океан і подолати тисячі кілометрів.
 
Книга «Їсти, молитися, кохати» сколихнула суспільство.  Відома американська телеведуча Опра Уїнфрі присвятила мемуарам Елізабет Гілберт два випуски ток-шоу.  Пізніше з'явилася екранізація мемуарів журналістки - з Джулією Робертс у головній ролі.
 
У лютому 2010 року шанувальники письменниці отримали можливість познайомитися з новою роботою автора - книгою під назвою «Законний шлюб».  Це своєрідне продовження нашумілого бестселера «Їсти, молитися, кохати».  За визнанням Елізабет, в цій роботі вона спробувала вивчити інститут шлюбу, розглянути подружнє життя з точки зору науки, зрозуміти, чому жінки не хочуть реєструвати відносини.
 
Через три роки після публікації «Законного шлюбу» в бібліографії молодої жінки з'являється ще одна книга - «Походження всіх речей».  Наступні 2 роки письменниця працювала над «Великим чарами».
 
Чергова книга - «Велике диво» - дослідження на тему творчості: яка його природа, яку роль воно відіграє в нашому повсякденному житті, звідки беруться ідеї, як подолати страх і почати творити.
 
Привабливість творчості Гілберт в тому, що жоден автор не вміє так "зарядити" читача, подарувати йому стільки душевних сил, як це виходить у прози цієї американки!