Ми здатні створити здорове тіло та необмежений розум...Все анонсы

Джо Диспенза — видатний доктор-нейрофізіолог, хиропрактік, біохімік і письменник з США — може багато розповісти про особливості людського мозку і підсвідомості й навчити, як перепрограмувати свідомість і досягти докорінних змін у житті.

Він впевнений, що секрет криється тільки в нашій голові. Саме там народжуються як згубні, так і корисні для нашого життя думки. Автор провів багато років, вивчаючи свідомість та розум людини. Результати та спостереження він докладно виклав в  своїх книгах.
 
Цікаво, що доктор Джо застосував до себе ті знання, якими ділиться зі слухачами лекцій і читачами, й отримав вражаючий ефект, розірвавши зв’язок із середовищем і ставши завдяки цьому дійсно щасливою людиною!
 
З книги «Надприродний розум. Як звичайні люди завдяки силі розуму досягають надзвичайного» читачі дізнаються, що ми фактично стаємо надприродними за своєю природою, якщо нам дані відповідні знання і освіта, і якщо ми навчимося застосовувати цю інформацію шляхом різних медитацій. 
 
Ми зможемо сильніше виразити наші креативні можливості. У нас є здібність налаштуватися на повторюваність за межами нашого матеріального світу і отримати більш впорядковані і узгоджені потоки свідомості й енергії. Ми можемо за власним бажанням змінити хімічні процеси в нашому мозку, щоб запустити глибоко містичні трансцендентальні сприйняття. 
 
І якщо ми повторюватимемо це багато разів, ми зможемо розвинути в собі здатність створити ефективніше, збалансованіше, здоровіше тіло, необмежений розум і ширший доступ до царства духовної правди. 
 
Про книги Джо Диспензи залишають позитивні відгуки численні читачі, яким вони допомогли впоратися з психологічними проблемами, взяти під контроль власний розум та радіти кожному дню.
 
Купити книги автора ми рекомендуємо тим, хто вірить, що за допомогою правильного мислення можна не тільки виправити характер, а й позбутися від шкідливих звичок, нав'язливих станів і навіть важко виліковних хвороб. Звучить трохи езотерично, але нічого надприродного книги американця не пропагують. Під всі книги Джо Диспензи підведена серйозна наукова база, яка спирається на останні досягнення в області фізіології і квантової фізики.