Заключна частина захоплючої трилогії!Все анонсы

«Смарагдова книга» - заключна частина захоплючої трилогії книг про подорожі в часі!

Керстін Гір  - німецька письменниця, працює найчастіше в жанрі сучасної жіночої літератури. 
 
На її рахунку сім національних і європейських бестселерів.
 
У 2009 році Керстін спробувала себе в жанрі молодіжної фантастики: трилогія «Таймлесс» мала чималий успіх і була екранизована.
 
Завершує трилогію «Смарагдова книга», де читачі довідаються про всі таємниці, які тримали у напрузі впродовж перших двох частин. Але письменниця крім того ще на завершення підготувала зовсім неочікувані повороти сюжету. 
 
У цій книзі на головну героїню Ґвендолін чекають неймовірні випробування: її серце розбите, почуття геть спаплюжені, довкола самі лише таємниці, які приховують моторошну правду. У цій шаленій круговерті подій Ґвен не раз постає перед тяжким вибором: як пробачити власних батьків? Чи можна довіряти коханому? Як не стати жертвою графа Сен-Жермена та Вартових? Як гідно завершити гру, з якої вийти неможливо?
 
Здається, що у пари мандрівників у часі немає ніякого майбутнього, що всюди суцільна пітьма і виходу годі знайти. Проте доля раптово посилає у життя Ґвен тих, хто стане на її бік і підкаже вихід. Трапляється щось незбагненне, і світ знов перевертається з ніг на голову. Молоді люди пускаються у відчайдушну подорож у минуле. Бали, переслідування - ось що чекає на героїню. Але важливіше всього залишається питання, чи можна вилікувати її розбите серце.