Драматична та захоплююча родинна сага!Все анонсы

Крістін Гармел  - авторка восьми романів, що стали світовими бестселерами. Колишня репортерка журналу People, Крістін писала також для American Baby, Men's Health, Glamour, Woman's Day, Travel + Leisure. Виросла у штаті Массачусетс. Ніні живе в Орландо, Флорида, із чоловіком і сином. 
 
«Солодкі чари забуття» - захоплива і водночас досить прониклива розповідь про людей, які намагаються вижити у світі, повному зла та хаосу. 
 
Героїня історії - Гоуп, розлучена молода жінка, власниця кондитерської, яку заснувала її бабуся Роз. Гоуп мешкає неподалік від Бостона разом із дочкою. Але через фінансові й особисті проблеми вона почувається нещасною і самотньою. Якось бабуся просить онуку довідатися, що сталося з їхньою сім’єю, про яку вона ніколи до того не згадувала. Виконуючи її прохання, дівчина дізнається про драматичну долю бабусі, яка мусила втекти з Франції від жахіть війни й голокосту. І відтоді життя Гоуп несподівано змінюється…
 
Прекрасні кулінарні рецепти, уміщені в книжці, доповнюють її історію і дозволяють краще відчути весь смак подорожі, довжиною в ціле життя. Чому все змінилося саме тоді, а не раніше? Чому деякі ласощі викликають присмак гіркоти, а не задоволення?
 
Читайте драматичну та захоплюючу родинну сагу Крістін Гармел!