Третя книга про детектива Йона Лінна!Все анонсы

Скандинавський детектив, що став міжнародною сенсацією!
 
Ларс Кеплер - літературний псевдонім письменницького подружжя - шведів Александри Коельйо Андоріл та Александра Андоріла, - придуманий ними для серії романів про чарівного сищика Йона Лінна. 
 
Їх дебютний детектив «Гіпнотизер» справив приголомшливе враження на читачів, критиків і видавців і переведений майже на сорок мов. «Гіпнотизер» став світовим бестселером і поклав початок захоплюючої детективної серії, де злочини розслідує комісар Йона Лінна - талановитий детектив із зовнішністю кіногероя і схильністю до меланхолії. 
 
Романи Ларса Кеплера стали бестселерами в усьому світі, вони екранізовані і вважаються еталоном скандинавського трилера. Авторитетний журнал Time назвав роман «Гіпнотизер» однією з десяти найважливіших книг 2010 року в світі.
 
«Свідок вогню» - третя книга про детектива Йона Лінна! 
 
Йона Лінна, комісар Національної кримінальної поліції Швеції, має надзвичайне око до деталей. Коли поліція дізнається про вбивство дівчини-підлітка в інтернаті Бірґіттаґорден, Йона негайно вирушає туди. Він бачить мертву дівчину, яка лежить на ліжку, затуляючи очі долонями, та намагається зрозуміти, що саме з нею сталося. У кімнаті, залитій кров'ю, важко зосередитися. Йона нахиляється нижче, відчуває солодкавий запах, що йде від померлої. Раптом він розуміє, що саме бачить. Хоча всі речові докази вказують на те, що злочин було скоєно однією з вихованиць - тихою та доброю дівчиною, яка зникла з інтернату тої ж ночі, Йона Лінна починає своє власне розслідування. Він шукає відповіді на свої запитання та зрушує з місця темні сили, що раніше спокійно дрімали. І правда, наче бурхлива річка, заливає озеро вогню. 
 
"Майстер-клас літератури в стилі нуар від Кеплера".
The Boston Globe
 
"Читачі продадуть душу за можливість проковтнути цю книжку за один раз, не відриваючись". 
Arbertarbladet