Друга частина трилогії «Пам’ять про минуле Землі»!Все анонсы

Довгоочікуване продовження всесвітньовідомої трилогії «Пам’ять про минуле Землі» Лю Цисіня – «Темний ліс» –  вже українською!
  
Людство спостигла рукотворна криза першого контакту з позаземною цивілізацією, спровокувавши масову зневіру, занепадництво і ескалацію багатьох застарілих конфліктів. Щоб віднайти вихід із глухого кута, доведеться зазирнути вглиб Усесвіту і зрозуміти Істину, а для цього, хай як дивно, зазирнути вглибину себе самих. Чи впорається людство з викликами новітнього часу, чи все ж перетвориться на ще одну статистичну одиницю в історії Всесвіту, що триває вже мільярди років?
 
Письменник-фантаст Лю Цисінь вважається обличчям китайської фантастики, а також найбільш плідним і популярним фантастом Китаю. Нагороди автора:
 
- Китайська премія Galaxy за книги по науковій фантастиці.
 
- Нагорода Nebula Асоціації світової наукової фантастики Китаю найліпшому письменнику.
 
- Роман «Проблема трьох тіл» в 2015 році став володарем премії «Хюго», як найкращий фантастичний роман року.
 
Книга «Проблема трьох тіл» є першою частиною трилогії автора — «Пам'ять про минуле Землі». Назва роману відсилає читача до завдання трьох тіл, однієї з нерозв'язних в аналітичному вигляді задач небесної механіки.
 
Роман був написаний у 2006 році, а вийшов окремою книгою в 2008 році, ставши одним з найпопулярніших фантастичних романів Китаю. Знайшов широке світове визнання після перекладу на англійську мову в 2014 році.

Влітку 2016 року планувався вихід на екрани однойменного фільму, зйомки якого почалися в Китаї навесні 2015 року.
 
Друга частина трилогії «Пам'ять про минуле Землі», роман «Темний ліс» (2008) і третя частина «Смерть безсмертна» (2010), переконливо довели майстерність автора. Трилогію високо оцінили Кім Стенлі Робінсон, Бен Бова, Девід Брін. 
 
За словами Джорджа Мартіна, «Це сильна книга, амбіційна книга, гідний переможець … і перший Г'юго, який поїде до Китаю, це круто.» 
 
Відомий американський журнал «Нью-Йоркер» в огляді, присвяченому «Проблемі трьох тіл» та її автору, порівняв Лю Цисіня з китайським Артуром Кларком.