Продовження київської ретросерії! Все анонсы

«Товариство осиротілих атеїстів» - нова книга молодої киянки Галини Горицької. 
 
Галина Горицька - не тільки зразкова дружина і кандидат політичних наук, а й неймовірно талановита українська письменниця, романи якої підкорили не лише українську публіку, але і жителів інших країн. Галина багато подорожує та бере участь в наукових конференціях як незалежний експерт.
 
Перша книга з циклу романів Галини про Київ двадцятого сторіччя називалась «Церква Святого Джеймса Бонда та інші вороги» і охоплювала час з 1946 по 1949 рр.
 
У другому роману серії - «Товариство осиротілих атеїстів» - дія відбувається в 1950-1953 рр.
 
Книги видаються в популярній серії «Ретророман», в якій також про Одесу пише Ірина Лобусова, про Харків - Ірина Потаніна, про Львів - Андрій Кокотюха.
 
Опальний майор-держбезпеківець Геннадій Петрович закінчує своє двохрічне відрядження. Він мріє про повернення до Києва і впевнений в тому, що всі свої проступки вже відробив, ловлячи парашутистів-диверсантів в Закарпатській області. Як же він помиляється... Адже на нього тільки чекає справжнє покарання....
 
А зараз, в переддень Всесвітнього жіночого дня 1953-го, за святкування якого в траурні дні по Сталіну позбавляли чинів і звань, майор ще нічого не підозрює і насолоджується видом на старовинну львівською кам’яницю – колишній будинок взаємних обезпечень «Дністер». Йому ввижається, що на ній написано: «Товариство осиротілих атеїстів» – адже ми завжди бачимо те, що хочемо бачити…