Пошук краси в недосконалості! Все анонсы

Пошук краси в недосконалості! 
Дізнайтесь, як позбутися стереотипів і почати дивитися на речі по-іншому. 
 
У видавництві "КМ-Букс" вийшла друком книжка «Вабі-сабі. Пошук краси в недосконалості» Олівера Люка Делорі.
 
Під принципом вабі-сабі розуміють уміння бачити красу в усьому, навіть у недосконалому, швидкоплинному чи, скажімо, незавершеному. 
 
Японські монахи описують вабі-сабі як "досягнення почуття вдячності за все, що є по-справжньому значущим у житті, та відсторонення від усього, що є неістотним". Сенс опанування цього стану - це прийняття і розуміння незворотності постійних змін, усвідомлення тимчасовості і плинності усього, що оточує людину впродовж її життя. Філософія вабі-сабі допомагає зрозуміти себе - власний розум, тіло і дух, що постійно перебувають у процесі змін. 
 
Перейнявшись основними положеннями цієї філософії, ви також відчуєте присутність духу вабі-сабі, усвідомите, як і чому змінюються ваші стосунки, погляди та бажання, робота і хобі. Станьте прихильником стародавньої японської філософії вабі-сабі і навчіться цінувати недосконалість, мінливість та незавершеність. Навчіться бачити красу та гармонію у швидкоплинних і простих речах і життєвих ситуаціях. 
 
Книга ілюстрована чудовими малюнками та фотографіями, що нададуть натхнення і допоможуть відчути особливості японського бачення світу!