Нова яскрава книга Свена Нордквіста!Все анонсы

Ви не забули дідуня Петсона і кота Фіндуса? Ще б пак! Їх просто не можна забути! Але ця книжка не про них, а зовсім про іншого дідуся. Того, що ніколи не знімав капелюха з голови. Та одного ранку той капелюх... зник. Поки дідусь його шукав, пережив і згадав немало цікавого... 

Свен Нордквіст - популярний письменник і ілюстратор зі Швеції, сучасний класик дитячої літератури. Народився в південному портовому містечку Хельсингборге. У старших класах школи молодий чоловік зрозумів, що мріє професійно малювати, але спроби вступити на художній факультет успіхом не увінчалися. Тому Свен Нордквіст став архітектором.
 
Однак тяга до малювання виявилася сильнішою, і майбутній письменник влаштувався ілюстратором в рекламне агентство. Переломним моментом у житті стала участь в конкурсі на краще оформлення дитячої книги. Не знайшовши підходящої історії, Свен Нордквіст придумав свою, яку назвав «Агатон Еман і алфавіт», і проілюстрував. Ця робота отримала перший приз і незабаром вийшла окремою книгою. Після цього автор зрозумів, що хоче займатися тільки написанням і ілюструванням власних книг.
 
У 1993 році вийшла перша історія з серії про старого фермера Петсона і його тямущого кота Фіндуса - «Іменинний пиріг», що зробила ім'я письменника відомим. Причому читачеві сподобався не тільки забавний сюжет, але і супроводжуючі його барвисті картинки, які не залишили байдужим жодну дитину. Втім, судячи з відгуків про книги Свена Нордквіста, батьки від ілюстрацій теж в захваті. На даний момент серія складається вже з дев'яти прекрасно ілюстрованих книг, які популярні в усьому світі. Їх загальний тираж перевищив 6 мільйонів примірників.
 
Якщо ви вважаєте, що видання для дітей повинні бути добрими і світлими за змістом і яскравими і барвистими по оформленню, радимо купити книги Свена Нордквіста. Придумані ним історії щирі і людяні. А супроводжують їх авторські ілюстрації - свого роду нове слово в книжковому оформлюванні. Картинки, якими щедро забезпечені всі книги Свена Нордквіста, рівноправні з текстом, а іноді і домінують над ним. Вони сповнені фарб, деталей, безладу, хаосу, але при цьому затишні й добрі. До цих книг приємно торкатися, їх приємно читати і розглядати. Тому творами шведського автора захоплюються і діти, і дорослі!