Сборник «Мандрівка птаха душі»

Комплектация книг КМ-Букс в течение 1-5 дней

Описание

Проект «АРТ-терапія». В сучасному шаленому ритмі життя інколи настає мить, коли хочеться зупинитись, аби перепочити, відновити сили, поміркувати чи просто побути наодинці із собою. Саме тоді вам стане у пригоді нова серія книжок-розмальовок «Арт-терапія». Ці мотиваційні та надихаючі розмальовки з тактильною велюровою обкладинкою зацікавлять читачів будь-якого віку. На кожному розвороті на вас чекає чудовий мудрий вислів, а також чудернацький чорно-білий малюнок, який ви зможете перетворити на неймовірний шедевр, а потім вирізати та вставити у рамку. Долучайтеся до терапії мистецтвом, щоб позбавитись стресу, отримати порцію цілющої позитивної енергії, розкрити в собі нові таланти або просто із користю провести вільний час. Книжки-розмальовки №1 у Великій Британії. Мотиваційна та надихаюча арт-терапія. Розмальовка розрахована на всі вікові категорії.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Книга-Ежедневник "IPIO" красный

ІРІО

Книга-Ежедневник "IPIO" ...
326 грн.
Купить
Дневник Стива. Книга 3. Собачья жизнь

Альбом

Дневник Стива. Книга 3. ...
Предзаказ
Вы меня бесите! Раскраска-антистресс для взрослых

Раскраски

Вы меня бесите! ...
Предзаказ
Игра Престолов. Раскраска

Раскраски

Игра Престолов. Раскраска
Предзаказ
Звёздные войны. От точки к точке

Сборник

Звёздные войны. От точки к ...
Предзаказ
Мои трудовые будни. Набор статусов для рабочего стола

Малеев Екатерина

Мои трудовые будни. Набор ...
162 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.