Сборник «МІСТО»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание

Батькам завжди хочеться тішити улюблене чадо найчудовішими, незвичайними, дивовижними подарунками.

Наша новинка «Альбом для наліпок. Місто» – саме такий унікальний подарунок для кожної дитини.

Невже одна й та сама дитяча книжка може містити в собі багато різних подарунків? Авжеж! Новий альбом для наліпок видавництва «Пегас» подарує кожному малюкові – уявіть собі! – власне місто, яке можна створити самому.

У ньому буде все, що тільки може бути в справжньому місті: ратуша, кінотеатр, музей, готель, школа, лікарня, дитячий садок, а також поліцейський відділок. А ще – торговельні центри, крамниці. А там...

...А що буде в цих крамницях і як загалом буде обладнано й обставлено всі будівлі в місті-подарунку, залежить від творчої уяви маленького дизайнера-декоратора. Вона у кожного малюка виняткова, індивідуальна. Тож і міста будуть особливими, неповторними.

У нашому альбомі 120 багаторазових наліпок різноманітних атрибутів міського інтер'єру, предметів меблів, декору, музейних експонатів. У наклейках є також і мешканці міста. Це поліцейські, учителі, лікарі, інженери, продавці. Вони працюватимуть у будівлях, оздоблених і прикрашених руками юного декоратора.

Альбом для наліпок допоможе кожній дитині реалізувати найсміливіші й найдивовижніші дизайнерські задуми, які підкаже їй дитяча фантазія.

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.