Розмальовки «Сборник раскрасок. Транспорт»

Комплектація книг Пегас 1 робочий день!

Опис
Ну що, поїхали! Куди? Та не важливо! Яку машину вибрати для своєї подорожі - ось що важливо!джип,класний седан,пікап,ні, краще сядемо за найкрутіший позашляховик!,або за потужну вантажівку, тон так на 40!Але це тільки початок! «Велика розмальовка Транспорт» пропонує такі варіанти, від яких перехоплює подих, в прямому сенсі слова! А, втім, за кермо сідати зовсім і не треба! Достатньо розмальовувати ці варіанти за кольоровими контурами. А фантазія і уява - чого-чого, а цього у наших маленьких мандрівників, хоч відбавляй! - понесуть дітвору автотрасами різних куточків світу і міськими вулицями незнайомих країн. Прям, як уві сні?Так, прям, як уві сні! Тому що будуть ще:

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
Упакування в щільний тришаровий гофрований картон марки Т21. Захищаємо куточки книжок, роблячи спеціальну картонну вставку. Забезпечуємо пило- та вологозахист, застосовуючи обгортання в стрейч-плівку картонного упакування.