Кокотюха Андрей «Аномальна зона»

Комплектация книг Теза 2-5 рабочих дня!

Описание

Українське Полісся. Покинуті села Житомирщини. Кажуть, в одному з них із людьми відбуваються дива. Спочатку люди зникають, а потім – повертаються, але вже нічого не пам’ятають. Чудова байка для “жовтої преси”. Але молода жінка Тамара Томіліна справді зникає в аномальній зоні. І справді повертається без пам’яті. Отже, це не казка… Історія ще більше заплутується, коли стає відомо: жінка, яка втратила пам’ять, незрозумілим чином причетна до вбивства крупного житомирського бізнесмена. А коли в покинутому поліському селі зникає ще одна людина, капітан Сергій Бражник приймає рішення йти в небезпечне місце сам… Які жахливі таємниці приховує безлюдне поліське село? Про це розкаже свою нову історію Андрій КОКОТЮХА. В кінці 2016-го року побачило світ французьке видання цього детективу.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Відплата

Янкевич Виктор

Відплата
63 грн.
Купить
Вбивство в бібліотеці на Ринку, 9

Янкевич Виктор

Вбивство в бібліотеці на ...
63 грн.
Купить
Приятель небіжчика

Курков Андрій

Приятель небіжчика
90 грн.
Купить
Позивний Бандерас

Дзюба Сергей

Позивний Бандерас
89 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.