Дзюба Сергей «Позивний Бандерас»

Комплектация книг Фабула до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ! Бесплатная доставка книг при заказе от 250 грн! (Действует до 30.04.2019)

Описание

«Позивний “Бандерас”» — справжній воєнний бойовик, чи не найперший в Україні, заснований на реальних подіях. У зоні АТО у вересні 2014 року за «наводкою» диверсанта скоєно теракт — сепаратисти знищили маршрутку, загинуло дванадцятеро дорослих і дитина. Стає відомо, що інформатор ворога — службовець української армії, водночас шляхом радіоперехоплення з’ясовується, що в цьому регіоні чекають на прибуття полковника російського ГРУ. Розпочинається операція зі знешкодження диверсанта, здійснення якої доручають групі контррозвідників на чолі з капітаном Антоном Саєнко… На основі роману Сергія Дзюби та Артемія Кірсанова знято воєнну кінодраму, міжнародна прем’єра якої вже відбулася в Торонто. В Україні прем’єра очікується з 11 жовтня 2018 року.

Отзывы

Автори книги й однойменного фільму “Позивний Бандерас”: "Ми відчували це як обов’язок висловитись". Ексклюзивне Інтерв'ю Олена Горобець http://www.kypur.net/my-yak-lyudy-shho-pyshut/
Михайло 2018-12-18 14:51:20

Написать отзыв

Что еще купить

До встречи с тобой

Мойес Джоджо

До встречи с тобой
143 грн.
Купить
Кукольный домик

Пономаренко Сергей

Кукольный домик
95 грн.
Купить
Любовь вне закона

Майдуков Сергей

Любовь вне закона
Предзаказ
В смертельной опасности

Майдуков Сергей

В смертельной опасности
90 грн.
Купить
Остання любов президента

Курков Андрій

Остання любов президента
144 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.