Янкевич Виктор «Тенета»

Комплектация книг Богдан 2-5 рабочих дня!

Описание

У цьому метушливому, багатоликому, перенасиченому подіями світі людина мала б прагнути усамітнення, а вона страждає від... самоти. Нікому не хочеться занурюватися в чиїсь (навіть у доньчині) проблеми, ніхто не візьме на себе й окрушинки чийогось болю. Як було б добре, аби з одного боку — ніхто нікого ні за яких умов «не діставав, не кумарив, не ліз повчаннями в душу». З другого — ніхто не вибивався б із чітко зорганізованої шеренги «правильних» людей. А «неправильні» чомусь хочуть умерти. Тобто, відчайдушно прагнуть, аби їх почули чи бодай помітили, й шукають спасіння в інтернеті... А там раптом з’являється подруга. Всерозуміюча. Вірна до останку... Цей детектив начебто не для слабкодухих, але саме їх може порятувати. Для широкого кола читачів

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Приятель небіжчика

Курков Андрій

Приятель небіжчика
90 грн.
Купить
Червоний. Без лінії фронту

Кокотюха Андрей

Червоний. Без лінії фронту
117 грн.
Купить
Шакал

Шелепало О.Г.

Шакал
95 грн.
Купить
Позивний Бандерас

Дзюба Сергей

Позивний Бандерас
89 грн.
Купить
Останній контракт

Кокотюха Андрей

Останній контракт
107 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.