Хокинс Пола «Дівчина у потягу»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Купити "Дівчина в поїзді" - означає придбати роман 2015 від британської письменниці Поли Хокінс, написаний у жанрі психологічного трилера. Та не простого трилера, а в дусі самого батька-Хічкока. До початку березня було продано більше одного мільйона екземплярів роману, а до квітня - вже півтора мільйона. Протягом 20 тижнів роман знаходився на верхньому рядку британського рейтингу книг, виданих у твердій обкладинці, що стало новим рекордом.

ІСТОРІЯ, ЩО МИТТЄВО СТАЛА БЕСТСЕЛЛЕРОМ

Розповідь у книзі ведеться від імені кількох жінок. Рейчел Уотсон - головна героїня, представляється як 32-річна алкоголічка, яка щодня сідає в поїзд до Лондона, щоб приховати від своєї сусідки, що дає їй притулок свою безробітність. Рейчел подобається спостерігати за людьми навколо, адже їхнє життя видається їй більш радіснім, нім її власне.

Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона уявляє їхню оселю, дівчина побачила дещо шокуюче. Вона розповідає про побачення поліції. Але їй не вірять ...

Головна героїня - дуже неприємна жінка, які до того ж вдається наступати на всі

Отзывы

Понравилось!
гость 2015-10-02 13:11:36
Круто, напряженно, тревожно. Настоящий триллер.
Мария 2015-10-02 13:09:46

Написать отзыв

Что еще купить

Убийство в доме викария. Отель "Бертрам"

Кристи Агата

Убийство в доме викария. ...
Предзаказ
Убийство Спящей Красавицы

Кларк Мэри Хиггинс

Убийство Спящей Красавицы
Предзаказ
Западня. Занесенные снегом

Крауч Блейк

Западня. Занесенные снегом
Предзаказ
Тифлис 1904

Свечин Николай

Тифлис 1904
Предзаказ
Удар в сердце

Свечин Николай

Удар в сердце
Предзаказ
Темные всадники

Свечин Николай

Темные всадники
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.