Браун Дэн «Інферно»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

В основі сюжету роману «Інферно» нові пригоди професора з Гарварду Роберта Ленгдона, вже відомого читачам за романами «Янголи й демони», «Код Да Вінчі» та «Втрачений символ». Події в «Інферно» розгортаються стрімко: професор Ленгтон вступає у інтелектуальний двобій з геніальним вченим — генетиком, що залишив йому послання, у розділі «Пекло» містичного роману «Божественна комедія» Данте. Новий ворог Ленгтона, займається проблемою перенаселення Землі і впевнений, що бачення пекла Данте незабаром може стати реальністю. Завдяки такому переплетінню Ден Браун описує мандрівку живої людини світом померлих, де головний герой спробує відповісти на питання, що цікавлять та турбують людство з прадавніх часів.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Женщина, которая в Теме

Романидис Эрик

Женщина, которая в Теме
Купить
Одиноким предоставляется папа Карло

Калинина Дарья

Одиноким предоставляется ...
Купить
Шесть соток для Робинзона

Донцова Дарья

Шесть соток для Робинзона
Купить
Фамильный оберег. Камень любви

Мельникова Ирина

Фамильный оберег. Камень ...
Купить
Фарфоровая жизнь

Полянская Алла

Фарфоровая жизнь
Купить
Око разума

Ричардс Дуглас

Око разума
207 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.