Сорока Юрий «Крос у небуття»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

…Кам'янець-Подільський, середина 90-х років минулого століття. Старовинне місто над Смотричем стало ареною кривавих розбірок між представниками місцевого криміналітету. Під час однієї з таких розбірок автомобіль летить у безодню, несучи у собі страшний вантаж — три трупи. Саме ця подія стає відправним пунктом сповненої драматизму гонитви оперативника Андрія Соколовського за озвірілими від крові та безкарності бандитами. Сповнений несподіваних поворотів сюжет, сумні українські реалії 1990-х та одвічна боротьба добра і зла очікують читача на сторінках роману, який заснований на реальних подіях. «Крос у небуття» у конкурсі «Коронація слова» 2020 року виборов відзнаку «Золотий пістоль» від А. Кокотюхи, диплом фіналіста і 4 місце в загальному заліку.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Грішниця

Печорна Олена

Грішниця
119 грн.
Купить
Саудаде

Любка Андрей

Саудаде
126 грн.
Купить
Похвала діалектиці

Брехт Бертольд

Похвала діалектиці
135 грн.
Купить
Інші двері. Роман

Вильчинский Александр

Інші двері. Роман
144 грн.
Купить
У мене на руках чотири тузи : детектив

Чейз Джеймс Хэдли

У мене на руках чотири тузи ...
143 грн.
Купить
Три Марти

Савка Ірина

Три Марти
120 грн.
Купить
Національна доктрина

Розумний Максим

Національна доктрина
131 грн.
Купить
Кімната для печалі

Любка Андрей

Кімната для печалі
117 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.