Фолькер Кучер «Німа смерть»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

«Німа смерть» — другий детектив блискавичного циклу про комісара Рата, який було розпочато романом «Мокра риба». Він продовжує серію кримінальних романів Фолькера Кучера, чудово екранізованих під назвою «Вавилон — Берлін». І знов Берлін. Весна 1930 року. Європейське місто, сліпучі вогні реклами, тріумфальна поява звукового кіно. Його вже називають новим мистецтвом. Але є й ті, для кого звукові фільми тільки дешеве потурання невибагливим смакам глядачів. Конкуренція між звуковим і німим кіно стає все жорстокішою. І ось з’являється він — той, хто в ім’я «великого німого» здатен піти будь на що. Чи він просто прикривається цим? Ґереон Рат намагається розплутати одночасно кілька загадок. І, звісно, знов ризикує і своїм життям, і своїм добрим ім’ям, і своєю кар’єрою. Ще крок — і відкриється правда… Чи то буде тільки новий поворот драми?..

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Обережно зі своїми бажаннями

Арчер Джеффри

Обережно зі своїми ...
198 грн.
Купить
Німа смерть

Фолькер Кучер

Німа смерть
234 грн.
Купить
Розум убивці

Омер Майк

Розум убивці
198 грн.
Купить
Секрет дому на озері

Елвуд Нуала

Секрет дому на озері
200 грн.
Купить
Час second-hand. Кінець червоної людини

Алексиевич Светлана

Час second-hand. Кінець червоної ...
198 грн.
Купить
Одаричі

Савчук Олександр

Одаричі
190 грн.
Купить
Мертва зона

Кинг Стивен

Мертва зона
243 грн.
Купить
LIBERO. Детективний роман

Мартін Руді

LIBERO. Детективний роман
265 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.