Несбё Ю «Пентаграма»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Норвежець Ю Несбьо (нар. 1960 р.) у себе на батьківщині спочатку став відомим як економічний оглядач (він закінчив Норвезьку школу економіки), потім як рок-музикант і композитор популярної групи “Di Derre”, а наприкінці 90-х ще і як письменник, автор серії романів про поліцейського Харрі Холе. Перший з романів серії — “Нетопир” (1997) — був визнаний кращим детективом Скандинавії, удостоївся у критиків звання “миттєвого бестселера” й приніс авторові престижну премію “Срібний ключ”. В Осло, потомленому небувалою спекою та посухою, стається низка зухвалих убивств. При цьому вбивця під повікою у кожної жертви залишає діамант у вигляді пентаграми. Для розслідування цих злочинів керівництво поліції змушене об'єднати в одну команду двох своїх найталановитіших детективів — Харрі Холе та Тома Волера, які, проте, відчувають давню неприязнь одне до одного. Харрі навіть звинувачував Волера у причетності до вбивства своєї напарниці, однак усе списали на нервовий зрив та проблеми інспектора з алкоголем. Харрі Холе, як і завжди, доведеться докласти багато зусиль, щоб спіймати маніяка і вивести свого колегу на чисту воду...

Отзывы
Что еще купить
Живой товар

Майдуков Сергей

Живой товар
120 грн.
Купить
Справа одеських шпигунок

Красовицкий Александр

Справа одеських шпигунок
126 грн.
Купить
Схопити злодія. Детективні головоломки

Гумперт Штеффен

Схопити злодія. Детективні ...
117 грн.
Купить
І стало світло...

Даценко Юрий

І стало світло...
139 грн.
Купить
На вістрі

Гороженко Анна

На вістрі
108 грн.
Купить
Будинок на Аптекарській

Салипа Ольга

Будинок на Аптекарській
117 грн.
Купить
Трибунал апостолів

Добрянський Василь

Трибунал апостолів
140 грн.
Купить
Самсон і Надія

Курков Андрей

Самсон і Надія
126 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.