Кристи Агата «Поїзд о 4:50 з Педдінґтона»

Комплектация книг КСД в течение 7 дней

Описание

Аґату Крісті знають у всьому світі як королеву детективу. Продано близько мільярда примірників її творів англійською мовою, ще один мільярд — у перекладі 100 іноземними мовами. Вона — найпопулярніший автор усіх часів. За кількістю перевидань її книжки поступаються лише Біблії та творам Шекспіра. Немає тіла — немає вбивства. А старенькій леді, яка начебто побачила злочин з вікна потяга, певно, примарилося. Але міс Марпл надто добре знає свою приятельку, щоб із цим погодитись і сидіти склавши руки. І ось уже тіло знайдене в респектабельному, хоча й занедбаному англійському маєтку. Залишається встановити особу жертви та її ката. Самому Скотленд-Ярду тут не впоратись. Навіть міс Марпл знадобиться допомога друзів…

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Бумеранг мести

Бакшеев Сергей

Бумеранг мести
70 грн.
Купить
Не верь, не бойся, не прощай

Майдуков Сергей

Не верь, не бойся, не прощай
75 грн.
Купить
Опасная улика

Бакшеев Сергей

Опасная улика
70 грн.
Купить
Дом, в котором

Петросян Мариам

Дом, в котором
333 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.