Кокотюха Андрей «Пригоди Клима Кошового. Продовження, 1913-1918»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Андрій Кокотюха — сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор 75 художніх, документальних та науково-популярних книжок, 32 з яких вийшли друком у видавництві «Фоліо». «Різник із Городоцької». Львів, 1913 рік. Газети дали невловимому вбивці прізвисько — Різник із Городоцької. Обставини складаються так, що Климу доводиться рятувати своє життя, шукаючи вбивцю, і такі пошуки приводять його до психіатричної лікарні, де він мимоволі відкриє світ львівських повій та таємниці хворих душ. Це змінить його життя і підніме завісу над однією з таємниць Магди Богданович.
«Коханка з площі Ринок». Осінь 1914 року. У місті — голод, холод, арешти. Клим чекає на вирок у тюремній камері. Все змінює вбивство Божени Микульської, коханки офіцера російського генерального штабу. Кошовому пропонують залагодити справу в обмін на свободу. Друзі проникнуть у світ шпигунів та зрадників, дізнаються кілька військових таємниць та останній секрет загадкової польки Магди.
«Втікач із Бригідок». 1916 рік. Хоча Клим і покинув адвокатську практику через війну, проте погоджується почати приватне розслідування, щоб зняти звинувачення із січового стрільця. Світ криміналу, хитрощі російських шпигунів та розбрат, який ворог сіє довкола, поставлять під загрозу кохання головного героя та уже добре знайомої нам Магди.
«Офіцер із Стрийського парку». 1918 року, коли Австро-Угорська імперіяось-ось буде зруйнована, а поляки та українці ведуть боротьбу за Східну Галичину, у Стрийському парку знайдено труп польського офіцера, члена таємного військового товариства. Перед Климом постає надзвичайне завдання: протяом двох днів довести, що вбивство не є політичним. Відкриття приголомшить, а події тих буремних днів назавжди змінять долю головного героя та розведуть його з коханою по різні боки вуличних барикад.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Міракл-Крік

Кім Енджі

Міракл-Крік
270 грн.
Купить
Пригоди Клима Кошового. Продовження, 1913-1918

Кокотюха Андрей

Пригоди Клима Кошового. ...
306 грн.
Купить
Розшифровка

Аткинсон Кейт

Розшифровка
315 грн.
Купить
Пригоди Клима Кошового, 1908-1913

Кокотюха Андрей

Пригоди Клима Кошового, ...
234 грн.
Купить
Заледенілий

Миньер Бернар

Заледенілий
270 грн.
Купить
Терор

Симмонс Дэн

Терор
300 грн.
Купить
Пластилін

Баковецкая-Рачковская Ирина

Пластилін
230 грн.
Купить
Слабкість Вікторії Бергман

Сунд Аксл Эрик

Слабкість Вікторії ...
234 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.