Кокотюха Андрій «Пригоди Клима Кошового. Продовження, 1913-1918»

Комплектація книг Фолио 2-5 робочих днів!

Опис

Андрій Кокотюха — сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор 75 художніх, документальних та науково-популярних книжок, 32 з яких вийшли друком у видавництві «Фоліо». «Різник із Городоцької». Львів, 1913 рік. Газети дали невловимому вбивці прізвисько — Різник із Городоцької. Обставини складаються так, що Климу доводиться рятувати своє життя, шукаючи вбивцю, і такі пошуки приводять його до психіатричної лікарні, де він мимоволі відкриє світ львівських повій та таємниці хворих душ. Це змінить його життя і підніме завісу над однією з таємниць Магди Богданович.
«Коханка з площі Ринок». Осінь 1914 року. У місті — голод, холод, арешти. Клим чекає на вирок у тюремній камері. Все змінює вбивство Божени Микульської, коханки офіцера російського генерального штабу. Кошовому пропонують залагодити справу в обмін на свободу. Друзі проникнуть у світ шпигунів та зрадників, дізнаються кілька військових таємниць та останній секрет загадкової польки Магди.
«Втікач із Бригідок». 1916 рік. Хоча Клим і покинув адвокатську практику через війну, проте погоджується почати приватне розслідування, щоб зняти звинувачення із січового стрільця. Світ криміналу, хитрощі російських шпигунів та розбрат, який ворог сіє довкола, поставлять під загрозу кохання головного героя та уже добре знайомої нам Магди.
«Офіцер із Стрийського парку». 1918 року, коли Австро-Угорська імперіяось-ось буде зруйнована, а поляки та українці ведуть боротьбу за Східну Галичину, у Стрийському парку знайдено труп польського офіцера, члена таємного військового товариства. Перед Климом постає надзвичайне завдання: протяом двох днів довести, що вбивство не є політичним. Відкриття приголомшить, а події тих буремних днів назавжди змінять долю головного героя та розведуть його з коханою по різні боки вуличних барикад.

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Цинкові хлопчики

Алексиевич Светлана

Цинкові хлопчики
252 грн.
Купити
Міракл-Крік

Кім Енджі

Міракл-Крік
270 грн.
Купити
Пригоди Клима Кошового. Продовження, 1913-1918

Кокотюха Андрей

Пригоди Клима Кошового. ...
306 грн.
Купити
Розшифровка

Аткинсон Кейт

Розшифровка
315 грн.
Купити
Пригоди Клима Кошового, 1908-1913

Кокотюха Андрей

Пригоди Клима Кошового, ...
234 грн.
Купити
Заледенілий

Миньер Бернар

Заледенілий
270 грн.
Купити
Терор

Симмонс Дэн

Терор
300 грн.
Купити
Пластилін

Баковецкая-Рачковская Ирина

Пластилін
230 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.