Кокотюха Андрей «Пригоди Клима Кошового»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Андрій Кокотюха — сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор 50 художніх, документальних та науково-популярних книжок. ≪Адвокат із Личаківської≫ — перший із циклу ретродетективів автора, місцем дії якого обрано Львів. 1908 рік. Молодий киянин Клим Кошовий дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство чи вбивство? Правда приголомшить Клима та його відданого друга Йозефа Шацького. ≪Привид із Валової≫ — друга книга серії. 1909 рік. У кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима Кошового. Офіційно смерть сталася через нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу: кажуть, у ньому вже понад сто років блукає привид Чорної пані… ≪Автомобіль із Пекарської≫ — третій роман із циклу про Кошового. 1911 рік. У центрі міста у власному розкішному авто знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Клим разом з Йозефом Шацьким розкривають брудні таємниці з життя міської аристократії, і таке розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Хліб геніїв. Аґата Крісті (під псевдонімом Мері Вестмакотт)

Кристи Агата

Хліб геніїв. Аґата Крісті ...
252 грн.
Купить
Ультима

Хилтон Л.С.

Ультима
180 грн.
Купить
Після падіння

Лігейн Денніс

Після падіння
207 грн.
Купить
Коли я бачила тебе востаннє

Лив Константин

Коли я бачила тебе ...
220 грн.
Купить
Торговець зброєю

Лорі Г'ю

Торговець зброєю
250 грн.
Купить
Голдфінгер: детектив

Флеминг Иен

Голдфінгер: детектив
206 грн.
Купить
Миш'як до чаю

Стивенс Робин

Миш'як до чаю
200 грн.
Купить
Дівчина у кризі. Детективний роман про Еріку Фостер

Брындза Роберт

Дівчина у кризі. ...
189 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.