Кокотюха Андрей «Пригоди Клима Кошового, 1908-1913»

Комплектация книг Фолио 5 рабочих дней!

Описание
Андрій Кокотюха — сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор 50 художніх, документальних та науково-популярних книжок. ≪Адвокат із Личаківської≫ — перший із циклу ретродетективів автора, місцем дії якого обрано Львів. 1908 рік. Молодий киянин Клим Кошовий дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство чи вбивство? Правда приголомшить Клима та його відданого друга Йозефа Шацького. ≪Привид із Валової≫ — друга книга серії. 1909 рік. У кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима Кошового. Офіційно смерть сталася через нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу: кажуть, у ньому вже понад сто років блукає привид Чорної пані… ≪Автомобіль із Пекарської≫ — третій роман із циклу про Кошового. 1911 рік. У центрі міста у власному розкішному авто знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Клим разом з Йозефом Шацьким розкривають брудні таємниці з життя міської аристократії, і таке розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович
Отзывы
Что еще купить
Запрошені

Макмахон Дженнифер

Запрошені
250 грн.
Купить
Брехун серед нас

Мак-Манус Карен

Брехун серед нас
176 грн.
Купить
Під багряним небом

Салливан Марк

Під багряним небом
266 грн.
Купить
Білоруський Донбас

Андреева Екатерина

Білоруський Донбас
198 грн.
Купить
Останні дівчата

Сейгер Райлі

Останні дівчата
245 грн.
Купить
Традиційний стрій етнографічних груп українців Карпат

Стельмащук Галина

Традиційний стрій ...
200 грн.
Купить
1794

Натт-о-Даг Ніклас

1794
225 грн.
Купить
Алея жаху

Грешем Вільям Ліндсей

Алея жаху
180 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.