Кокотюха Андрей «Пригоди Клима Кошового, 1908-1913»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Андрій Кокотюха — сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор 50 художніх, документальних та науково-популярних книжок. ≪Адвокат із Личаківської≫ — перший із циклу ретродетективів автора, місцем дії якого обрано Львів. 1908 рік. Молодий киянин Клим Кошовий дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство чи вбивство? Правда приголомшить Клима та його відданого друга Йозефа Шацького. ≪Привид із Валової≫ — друга книга серії. 1909 рік. У кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима Кошового. Офіційно смерть сталася через нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу: кажуть, у ньому вже понад сто років блукає привид Чорної пані… ≪Автомобіль із Пекарської≫ — третій роман із циклу про Кошового. 1911 рік. У центрі міста у власному розкішному авто знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Клим разом з Йозефом Шацьким розкривають брудні таємниці з життя міської аристократії, і таке розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Рефлекс медузи

Сьома Роксолана

Рефлекс медузи
194 грн.
Купить
Псалом авіації

Жадан Сергей

Псалом авіації
203 грн.
Купить
Радіо ніч

Андрухович Юрий

Радіо ніч
224 грн.
Купить
Магнум

Макаренко Ілля

Магнум
189 грн.
Купить
Лексикон інтимних міст

Андрухович Юрий

Лексикон інтимних міст
180 грн.
Купить
Абрикосова книгарня

Осійчук Ореста

Абрикосова книгарня
180 грн.
Купить
Неозорість

Горобец В

Неозорість
185 грн.
Купить
Неймовірні детективи. Частина 3

Нестайко Всеволод

Неймовірні детективи. ...
198 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.