Кокотюха Андрей «Пригоди Клима Кошового, 1908-1913»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание
Андрій Кокотюха — сучасний український письменник, сценарист, журналіст. Автор 50 художніх, документальних та науково-популярних книжок. ≪Адвокат із Личаківської≫ — перший із циклу ретродетективів автора, місцем дії якого обрано Львів. 1908 рік. Молодий киянин Клим Кошовий дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав сумнівних друзів та могутніх ворогів. Самогубство чи вбивство? Правда приголомшить Клима та його відданого друга Йозефа Шацького. ≪Привид із Валової≫ — друга книга серії. 1909 рік. У кишені трупа, знайденого у будинку на вулиці Валовій, виявили візитівку Клима Кошового. Офіційно смерть сталася через нещасний випадок. Але той дім має у Львові недобру славу: кажуть, у ньому вже понад сто років блукає привид Чорної пані… ≪Автомобіль із Пекарської≫ — третій роман із циклу про Кошового. 1911 рік. У центрі міста у власному розкішному авто знайдено мертвою доньку нафтового магната. У вбивстві підозрюють її таємного коханця. Клим разом з Йозефом Шацьким розкривають брудні таємниці з життя міської аристократії, і таке розслідування категорично не подобається впливовій красуні Магді Богданович
Отзывы
Что еще купить
Слідство. Катар. Щоденник, знайдений у ванні. П’єси

Лем Станислав

Слідство. Катар. Щоденник, ...
269 грн.
Купить
Закохані в місячному сяйві : супердетектив

Гринечко Володимир

Закохані в місячному сяйві ...
179 грн.
Купить
Надходить та година. Хроніки Кліфтона VІ

Арчер Джеффри

Надходить та година. ...
234 грн.
Купить
Історії про життя 50 українців та українок

Булгакова Анна

Історії про життя 50 ...
250 грн.
Купить
Загадка 622 номера

Діккер Жоель

Загадка 622 номера
245 грн.
Купить
Бентежна кров

Гэлбрейт Роберт

Бентежна кров
225 грн.
Купить
Смерть місис Вестевей

Рут Веа

Смерть місис Вестевей
180 грн.
Купить
Афини

Власенко Власта

Афини
180 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.