Красовицкий Александр «Справа одеських шпигунок»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание
Таємничий лист випадково потрапляє до рук колишнього слідчого Тараса Адамовича. Лист пов’язаний з адресою одеської квартири та містить шифр, який старий слідчий Галушко вирішує розгадати, а тому вирушає до Одеси. Розплутувати загадку одеської квартири беруться допомагати його секретарка Міра Томашевич та колишній пілот Олександр Горенко. Слідчого Якова Менчиця теж щось спонукатиме вирушити до міста біля моря — розслідування чи небезпека, що загрожуватиме le famme fatale — Барбарі Злотик? Їм доведеться з’ясувати, чому в місті відбувається сплеск пограбувань, а всі злочинці мають документи на ім’я Марека Апостолова, та куди зникали дівчата-акторки, винаймачки квартири по вулиці Садовій. Містом ширяться чутки про особливу зброю великого винахідника, яка може завершити Першу світову війну. А Міра Томашевич, оселившись у загадковій квартирі, починає отримувати нові зашифровані послання...
Отзывы
Что еще купить
Справа одеських шпигунок

Красовицкий Александр

Справа одеських шпигунок
126 грн.
Купить
Привиди Дому на пагорбі

Джексон Ширлі

Привиди Дому на пагорбі
144 грн.
Купить
Схопити злодія. Детективні головоломки

Гумперт Штеффен

Схопити злодія. Детективні ...
117 грн.
Купить
І стало світло...

Даценко Юрий

І стало світло...
139 грн.
Купить
На вістрі

Гороженко Анна

На вістрі
108 грн.
Купить
Будинок на Аптекарській

Салипа Ольга

Будинок на Аптекарській
117 грн.
Купить
Трибунал апостолів

Добрянський Василь

Трибунал апостолів
140 грн.
Купить
Самсон і Надія

Курков Андрей

Самсон і Надія
126 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.