Кралюк Петр «Справжній Мазепа»

Комплектация книг 2Фолио до 7 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 декабря
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Петро Кралюк (нар. 1958 р.) – доктор філософських наук, професор, перший проректор Національного університету «Острозька академія». Автор понад 150 наукових праць з історії, філософії, релігієзнавства, політології, літературознавства, а також шести історико-інтелектуальних художніх книжок, в яких він подає власні версії історичних подій та біографій видатних людей минулого. У видавництві “Фоліо” вийшли друком книжки “Козацька міфологія України: творці та епігони” та “Богдан Хмельницький: легенда і людина”.

В основі сюжету “Справжнього Мазепи” – святкування у провінційному містечку двох ювілеїв: Миколи Гоголя та «українсько-шведського союзу». Автор оселив нащадків гоголівських персонажів у сучасній психлікарні. Божевільний Едічка пише роман «Гетьман», а молодий лікар-психіатр Левко (він же – оповідач) контролює цей процес. Петро Кралюк обігрує не лише сюжети та епізоди «Тараса Бульби», «Вія», а й біографію Гоголя, Пушкіна, Шевченка, Івана Мазепи. Героями роману, як і в гоголівських творах, стають сміх, загальна гра, гротеск.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Артур и Джордж

Барнс Джулиан

Артур и Джордж
65 грн.
Купить
Джон Константин. Hellblazer: Ньюкасл

Делано Джейми

Джон Константин. Hellblazer: ...
56 грн.
Купить
Лента Мёбиуса

Тилье Франк

Лента Мёбиуса
60 грн.
Купить
Ты за это заплатишь

Чейз Джеймс Хедли

Ты за это заплатишь
56 грн.
Купить
Прыжок над пропастью

Джеймс Питер

Прыжок над пропастью
56 грн.
Купить
Падь

Синюк Сергей

Падь
67 грн.
Купить
Жінка для стіни

Лис Владимир

Жінка для стіни
67 грн.
Купить
Копія

Янкевич Виктор

Копія
67 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.