Плант Л. Ла «Вдови»

Комплектация книг КСД 5 рабочих дней!

Описание
Міжнародний бестселер Гостросюжетна екранізація від володаря «Оскара» Стіва Маккуїна Що мають робити дружини, які втратили своїх чоловіків? Страждати, плакати, згадувати... Але Доллі, Лінда та Ширлі — не такі. Вони обирають дещо інше. Помсту. Бо їхні чоловіки не були звичайними... Коли їх убили, лишилася незавершеною їхня справа. У банківському сейфі свого чоловіка Доллі знаходить пістолет, гроші та детальні плани серії грабунків. Тих, що так і не встигли здійснити чоловіки. Доллі разом з Ліндою та Ширлі має завершити справу своїх коханих. Та щоб протистояти місцевим головорізам і поліції, удовам потрібна четверта спільниця… У цьому трилері є все, аби задовольнити смак навіть найвибагливішого читача. Гострі відчуття та несподівані повороти сюжету гарантовано. Library Journal
Отзывы
Что еще купить
Вбивство у «Східному експресі»

Кристи Агата

Вбивство у «Східному ...
150 грн.
Купить
Брехун серед нас

Мак-Манус Карен

Брехун серед нас
176 грн.
Купить
Ми завжди жили в замку

Джексон Ширлі

Ми завжди жили в замку
144 грн.
Купить
Алея жаху

Грешем Вільям Ліндсей

Алея жаху
180 грн.
Купить
Двоє можуть зберігати таємницю

Мак-Манус Карен

Двоє можуть зберігати ...
176 грн.
Купить
Психо : роман

Блох Роберт

Психо : роман
179 грн.
Купить
300 миль на схід

Коломийчук Богдан

300 миль на схід
176 грн.
Купить
Живой товар

Майдуков Сергей

Живой товар
131 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.