Волошина Катрина «Боги маїсу і шоколаду. Історії з Мезоамерики»

Комплектация книг Портал 2-5 рабочих дня!

Описание
Майя, ацтеки, інки — народи давньої, самобутньої Мезоамерики. Як вони жили? Маленькі герої книжки знають, як зробити каучуковий м'яч, ласують перченим шоколадом і доглядають лам. А ще — зовсім як сучасні діти — задираються із сестрами, не хочуть йти до школи, долають страх висоти.
Серія «Історія світу» побудована за принципом, що й «Історії про історію», особливо добре вони спрацьовують разом, даючи комплексний огляд подій у різних куточках нашої планети. Втім, кожна книжка так само є автономною й може читатися окремо. Базовані на принципах співпереживання та занурення в епоху, сюжети допомагають проговорити з дітьми чимало тем: різноманіття, особливості часу й культури, особливості взаємодії на рівні давньої родини чи племені тощо. Кожна оповідка, окрім історичного наративу, містить конфлікт та розвиток персонажа, а також розкриває якусь із «психологічних» тем: любов, дружбу, ревність, здатність долати перешкоди, цінність людей поруч, пошук свого покликання та ін. Наразі серія «Історія світу» охоплює 4 книжки та доповнюється. Інші книжки цієї серії: «Чи вмієш ти дивитися на вишню?» Тані Поставної (Японія), «Лерато означає "любов". Історії з Африки» Оксани Куценко (Африка), «Бейт це дім» Катріни Хаддад (арабський світ).
Отзывы
Что еще купить
Лічба від 1 до 5

Федиенко Василий

Лічба від 1 до 5
288 грн.
Купить
Гео-Графіки

Гіменес Регіна

Гео-Графіки
315 грн.
Купить
Фантастична подорож тілом людини

Пембертон Макс

Фантастична подорож тілом ...
270 грн.
Купить
Козаки правлять країною

Сборник

Козаки правлять країною
280 грн.
Купить
Історія світу в 100 предметах

Макгрегор Ніл

Історія світу в 100 ...
390 грн.
Купить
Сторітелінг. Як здобути популярність і легко знаходити друзів

Зверева Нина

Сторітелінг. Як здобути ...
320 грн.
Купить
Гравіті Фолз. Історії. Кіноісторія в коміксах. Збірка 1

Сборник

Гравіті Фолз. Історії. ...
269 грн.
Купить
Гравіті Фолз. Історії. Кіноісторія в коміксах. Збірка 2

Сборник

Гравіті Фолз. Історії. ...
269 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.