Волошина Катрина «Боги маїсу і шоколаду. Історії з Мезоамерики»

Комплектация книг Портал 2-5 рабочих дня!

Описание

Майя, ацтеки, інки — народи давньої, самобутньої Мезоамерики. Як вони жили? Маленькі герої книжки знають, як зробити каучуковий м'яч, ласують перченим шоколадом і доглядають лам. А ще — зовсім як сучасні діти — задираються із сестрами, не хочуть йти до школи, долають страх висоти.
Серія «Історія світу» побудована за принципом, що й «Історії про історію», особливо добре вони спрацьовують разом, даючи комплексний огляд подій у різних куточках нашої планети. Втім, кожна книжка так само є автономною й може читатися окремо. Базовані на принципах співпереживання та занурення в епоху, сюжети допомагають проговорити з дітьми чимало тем: різноманіття, особливості часу й культури, особливості взаємодії на рівні давньої родини чи племені тощо. Кожна оповідка, окрім історичного наративу, містить конфлікт та розвиток персонажа, а також розкриває якусь із «психологічних» тем: любов, дружбу, ревність, здатність долати перешкоди, цінність людей поруч, пошук свого покликання та ін. Наразі серія «Історія світу» охоплює 4 книжки та доповнюється. Інші книжки цієї серії: «Чи вмієш ти дивитися на вишню?» Тані Поставної (Японія), «Лерато означає "любов". Історії з Африки» Оксани Куценко (Африка), «Бейт це дім» Катріни Хаддад (арабський світ).

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Сковорода — дітям

Сковорода Григорий

Сковорода — дітям
315 грн.
Купить
Фантастичні тварини з усього світу

Степаненко Катерина, Плавинська Поля

Фантастичні тварини з ...
360 грн.
Купить
Історії порятунку. Акційний комплект із 5 книг

Дэниэлс Люси

Історії порятунку. ...
280 грн.
Купить
Тріумф сонця

Смит Вилбур

Тріумф сонця
299 грн.
Купить
Ми до лікаря йдемо

Ройз Світлана

Ми до лікаря йдемо
300 грн.
Купить
Ванна часу доктора Проктора

Несбё Ю

Ванна часу доктора ...
269 грн.
Купить
Кімната, де це сталося

Болтон Джон

Кімната, де це сталося
380 грн.
Купить
Гітлер і Сталін. Тирани і Друга світова війна

Ріс Лоренс

Гітлер і Сталін. Тирани і ...
314 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.