Товстий Василь «Енциклопедія для юних джентльменів»

Комплектация книг Промінь 1 рабочй день!

Описание
Видання містить 64 сторінки корисної інформації для майбутніх джентльменів та розрахована на хлопчиків молодших класів. Мета цієї книги - викликати у дитини бажання досягнути досконалості. Книги дає практичні поради, як покращити свою поведніку та стосунки з оточуючими. Ця книжка допоможе юним джентельменам стати більш привабливими, підкаже, як правильно говорити, одягатися, допоможе правильно спілкуватися, щоб не уникати неприємних ситуацій. Звичайно, одна книжка не може дати пораду на кожну життєву ситуацію, проте вона підкаже, на що потрібно звернути увагу в першу чергу. Після прочитання книги дитина вже сама зможе вибрати для себе, на що увагу звертати більше, а на що менше, що буде цікаво саме для неї. Читаючи енциклопедію, дитина починає розуміти, що багато в житті залежить саме від неї, книга має повчальний характер, оскільки вчить в дитині виховати особистість, навчить дитину відповідати за свої вчинки і тд. Саме це допоможе їй закласти міцний фундамент свого успішного майбутнього.
Что еще купить
Поцілунок у Нью-Йорку

Райдер Кэтрин

Поцілунок у Нью-Йорку
60 грн.
Купить
Думай і дій як кіт - 2

Гарнье Стефан

Думай і дій як кіт - 2
60 грн.
Купить
Думай і дій як кіт

Гарнье Стефан

Думай і дій як кіт
60 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.