Миллер Меган «Найліпша неофіційна енциклопедія для майнкрафтерів»

Комплектация книг Моноліт-Bizz 2-5 рабочих дня!

Описание
Ця книжка розкриє всі секрети Minecraft, вам більше не доведеться переглядати безліч непотрібних форумів у пошуках відповідей та секретів проходжень! Від покинутих шахт до мініігор, модів та облог зомбі — «Найліпша неофіційна енциклопедія для майнкрафтерів» розкриє усі просунуті трюки торгівлі для геймерів. Комп'ютерні ігри, безперечно, дозволяють відволіктися, дають масу емоцій, але вони можуть виконувати не тільки ці функції. Також вони розвивають уяву, навички швидко думати і діяти. Однією з улюблених ігор користувачів є Minecraft. Minecraft — одна з найпопулярніших ігор. Вона унікальна і універсальна: ви можете будувати дивовижні будівлі, боротися з монстрами, вивчати світ навколо — самотужки і з друзями. Якщо ви хочете домогтися максимальних результатів в Minecraft, вам необхідно застосовувати нестандартні рішення і використовувати ефективні прийоми гри. Бажаєте дізнатися, де найбільше алмазів чи як захистити своїх селян уночі? Ця книжка — короткий шлях до всіх хитрощів, які вам треба знати, зокрема:
  • Як спавнитися й убити висушувача
  • Як урятувати дитинча зомбі-селянина
  • Як створити портал без алмазного кайла
  • Як створити таємний прохід за допомогою малюнків
Книжка у зручному форматі енциклопедії містить усі найважливіші поради щодо видобування, фермерства, будівництва, селян, Нижнього світу і ще багато чого! Дізнайтеся все про входи і виходи гри, виживання й розвиток, а також про різноманітні моди, що поліпшують проходження рівнів. Книжка проілюстрована корисними скриншотами. Завдяки їм і новачкам, і досвідченим майнкрафтерам легше будувати, битися, захищатися і виживати у світах, які вони творять.
Отзывы
Что еще купить
Симфонія природи

Браун Дэн

Симфонія природи
293 грн.
Купить
Улюблені казки на ніч

Сказки

Улюблені казки на ніч
270 грн.
Купить
Лускунчик

Гофман Эрнст Теодор Амадей

Лускунчик
306 грн.
Купить
Попелюшка

Перро Шарль

Попелюшка
270 грн.
Купить
Карколомний мозок. Імпульсивні нейрони, мінливі синапси, хвостаті аксони

Дрю Ліам

Карколомний мозок. ...
324 грн.
Купить
Грицько і Мацько ідуть в дитсадок

Козловська Катаржина

Грицько і Мацько ідуть в ...
250 грн.
Купить
Minecraft. Комікс. Том 2

Сфе Р. Монстр

Minecraft. Комікс. Том 2
230 грн.
Купить
Казки баби Гавришихи

Гавріш Олег

Казки баби Гавришихи
234 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.