Товстий Василь «Енциклопедія для малят»

Комплектация книг Промінь 2-5 рабочих дня!

Описание

Ілюстрована енциклопедія допоможе малюку пізнати навколишній світ. Мета цієї книги - розширити світогляд дитини, розвинути в неї допитливість, дати відповіді на різноманітні запитання. Підростаючи, дитина стає все цікавішою, її все цікавить, вона задає просто незліченну кількість питань. Мета батьків - правильно пояснити усе незвіданне. " Енциклопедія для малят" - це чудовий спосіб правильно і цікаво пояснити все дитині. В книжці зібрана вся необхідна інформація про все на світі: про зорі, планети, тварин, рослин, навіть є інформація про вимерших давним-давно динозаврів. Книга розповість як зародилася планета, з чого все почалося, як все відбувалося, яскраво змальовано усі міфи і перші версії створення і вигляду нашої Землі. Яскраво ілюстровані сторінки викличуть ще більший інтерес, щоб все дізнатися і побачити. В енциклопедії помістилося багато визначень різним поняттям починаючи з прадавнього світу і закінчуючи сучасною цивілізацією. Велика кількість описаних тварин і рослин, надовго зацікавлять Вашу дитину, з кожною сторінкою вона поринатиме в новий, незвіданий для неї світ нових відкриттів і вражень. Ця книга розрахована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Моя сім’я та інші звірі

Даррелл Джеральд

Моя сім’я та інші звірі
179 грн.
Купить
Усі пригоди Синтії

Чаклун Олег

Усі пригоди Синтії
180 грн.
Купить
Школа без нудьги. Таємна кімната

Кіршнер Сабріна

Школа без нудьги. Таємна ...
240 грн.
Купить
Школа без нудьги. Екскурсія

Кіршнер Сабріна

Школа без нудьги. ...
240 грн.
Купить
Мандрівний цирк сріблястої пані

Довгопол Наталія

Мандрівний цирк ...
170 грн.
Купить
Таємниця Країни Суниць

Полонський Радій

Таємниця Країни Суниць
200 грн.
Купить
Від колеса до "Формули-1". Історія машин

Гонсьоровський Міхал

Від колеса до ...
190 грн.
Купить
Хто проти чемного ведмедика?

Рейнолдс Елісон

Хто проти чемного ...
190 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.