Роулинг Джоан «ГАРРІ ПОТТЕР і в’язень Азкабану»

Комплектация книг А-ба-ба-га-ла-ма-га 2-5 рабочих дня!

Описание

Нарешті це сталося: українське видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» опублікувало колекційне видання третього тому «Поттеріани»: широкоформатну ілюстровану книгу «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану»! Як і в попередніх двох томах,автором ілюстрацій став британський художник Джим Кей, відомий за своєю співпрацею з Джоан Роулінг та Патріком Нессом. 2017 року перша частина саги Роулінг, ілюстрована Джимом Кеєм, увійшла до шорт-листа на отримання Медалі Кейт Грінуей – щорічної британської премії за найкращі ілюстрації в дитячій книзі. Тож не дивно, що вихід нового видання, графічно оформленого Кеєм, став головною подією цього року в українському дитячому книговидавництві!

Ускочивши у величезну магічну халепу, Гаррі Поттер покидає Дурслів на Лицарському авто­бусі, очікуючи серйозних неприємностей. Але Міністерство магії полює на більшу рибу — з фор­теці Азкабан утік небезпечний в’язень — Сіріус Блек, ревний прихильник Лорда Волдеморта. Кажуть, що він хоче напасти на Гаррі, тож Міністерство магії висилає для охорони школи азкабанських дементорів, що здатні своїм смертельним Цілунком висмоктати душу. Протягом третього року навчання у Гоґвортсі Гаррі переслідують зловісні чутки і знаки, які провіщають смерть. Він дізнається багато нового про своє минуле і зустрічається віч-на-віч з одним із найвідданіших слуг Темного Лорда...

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Фантастичні тварини з усього світу

Степаненко Катерина, Плавинська Поля

Фантастичні тварини з ...
360 грн.
Купить
Книга пилу. Таємна спільнота

Пулман Филип

Книга пилу. Таємна ...
504 грн.
Купить
Тварини на всі 100%

Ск'яво Ріта Мабель

Тварини на всі 100%
437 грн.
Купить
Маленька принцеса

Бернетт Френсис

Маленька принцеса
428 грн.
Купить
Книга джунглів

Киплинг Редьярд

Книга джунглів
428 грн.
Купить
Атлас зниклих тварин

Кухарська Ніколь

Атлас зниклих тварин
450 грн.
Купить
Абетка

Рутило Ірина

Абетка
459 грн.
Купить
Велика книжка пригод Незнайка та його друзів Книжка 1 і 2

Носов Николай

Велика книжка пригод ...
450 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.