Роулинг Джоан «ГАРРІ ПОТТЕР і в’язень Азкабану»

Комплектация книг А-ба-ба-га-ла-ма-га до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 июля!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Нарешті це сталося: українське видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» опублікувало колекційне видання третього тому «Поттеріани»: широкоформатну ілюстровану книгу «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану»! Як і в попередніх двох томах,автором ілюстрацій став британський художник Джим Кей, відомий за своєю співпрацею з Джоан Роулінг та Патріком Нессом. 2017 року перша частина саги Роулінг, ілюстрована Джимом Кеєм, увійшла до шорт-листа на отримання Медалі Кейт Грінуей – щорічної британської премії за найкращі ілюстрації в дитячій книзі. Тож не дивно, що вихід нового видання, графічно оформленого Кеєм, став головною подією цього року в українському дитячому книговидавництві!

Ускочивши у величезну магічну халепу, Гаррі Поттер покидає Дурслів на Лицарському авто­бусі, очікуючи серйозних неприємностей. Але Міністерство магії полює на більшу рибу — з фор­теці Азкабан утік небезпечний в’язень — Сіріус Блек, ревний прихильник Лорда Волдеморта. Кажуть, що він хоче напасти на Гаррі, тож Міністерство магії висилає для охорони школи азкабанських дементорів, що здатні своїм смертельним Цілунком висмоктати душу. Протягом третього року навчання у Гоґвортсі Гаррі переслідують зловісні чутки і знаки, які провіщають смерть. Він дізнається багато нового про своє минуле і зустрічається віч-на-віч з одним із найвідданіших слуг Темного Лорда...

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Волшебные окошки. Микромир

Энциклопедия

Волшебные окошки. Микромир
416 грн.
Купить
Волшебные окошки. Планета Земля

Энциклопедия

Волшебные окошки. Планета ...
416 грн.
Купить
Сонный мишка

Уайброу Иан

Сонный мишка
386 грн.
Купить
Открой тайны. Как все работает

Энциклопедия

Открой тайны. Как все ...
460 грн.
Купить
Секреты человека

Стовелл Луи

Секреты человека
503 грн.
Купить
В моей голове. Как устроен мозг и зачем он нам нужен

Анжелика ван Омберген

В моей голове. Как устроен ...
423 грн.
Купить
Тонкий меч

Нильсон Фрида

Тонкий меч
441 грн.
Купить
Высоко, высоко к луне

Юн Сара

Высоко, высоко к луне
392 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.