Роулинг Джоан «ГАРРІ ПОТТЕР і в’язень Азкабану»

Комплектация книг А-ба-ба-га-ла-ма-га 2-5 рабочих дня!

Описание

Нарешті це сталося: українське видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га» опублікувало колекційне видання третього тому «Поттеріани»: широкоформатну ілюстровану книгу «Гаррі Поттер і в’язень Азкабану»! Як і в попередніх двох томах,автором ілюстрацій став британський художник Джим Кей, відомий за своєю співпрацею з Джоан Роулінг та Патріком Нессом. 2017 року перша частина саги Роулінг, ілюстрована Джимом Кеєм, увійшла до шорт-листа на отримання Медалі Кейт Грінуей – щорічної британської премії за найкращі ілюстрації в дитячій книзі. Тож не дивно, що вихід нового видання, графічно оформленого Кеєм, став головною подією цього року в українському дитячому книговидавництві!

Ускочивши у величезну магічну халепу, Гаррі Поттер покидає Дурслів на Лицарському авто­бусі, очікуючи серйозних неприємностей. Але Міністерство магії полює на більшу рибу — з фор­теці Азкабан утік небезпечний в’язень — Сіріус Блек, ревний прихильник Лорда Волдеморта. Кажуть, що він хоче напасти на Гаррі, тож Міністерство магії висилає для охорони школи азкабанських дементорів, що здатні своїм смертельним Цілунком висмоктати душу. Протягом третього року навчання у Гоґвортсі Гаррі переслідують зловісні чутки і знаки, які провіщають смерть. Він дізнається багато нового про своє минуле і зустрічається віч-на-віч з одним із найвідданіших слуг Темного Лорда...

Отзывы
Что еще купить
Склади своїх динозаврів

Магрин Федерика

Склади своїх динозаврів
372 грн.
Купить
Комахи на всі 100%

Фогато Вальтер

Комахи на всі 100%
390 грн.
Купить
Фантастичні тварини з усього світу

Степаненко Катерина, Плавинська Поля

Фантастичні тварини з ...
360 грн.
Купить
Маленька принцеса

Бернетт Френсис

Маленька принцеса
428 грн.
Купить
Книга пилу. Таємна спільнота

Пулман Филип

Книга пилу. Таємна ...
504 грн.
Купить
Тварини на всі 100%

Ск'яво Ріта Мабель

Тварини на всі 100%
390 грн.
Купить
Книга джунглів

Киплинг Редьярд

Книга джунглів
428 грн.
Купить
Атлас зниклих тварин

Кухарська Ніколя

Атлас зниклих тварин
450 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.