Ягелло Йоанна «Кава з кардамоном»

Комплектация книг Урбіно в течение 1-5 дней

Описание

Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити, і треба більше приділяти уваги навчанню... Дівчина відчуває себе покинутою. До всього, її мама мусить поїхати на невизначений час, і на Лінку лягають усі хатні обов'язки. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, і хлопець, якого вона вважає лише своїм другом, ставиться до неї якось дивно, у школі суцільні проблеми... Щоб відволіктися, Лінка вирішує відвідати свою бабусю, яку давно не бачила. У її домі дівчина випадково знаходить дивну фотографію. Прагнучи з'ясувати пов'язані з нею подробиці, Лінка несподівано розуміє: у неї є сестра, якої вона ніколи не бачила...

За пригодами Лінки читачі стежать затамувавши подих. Та відірвавшись від чудової книжки, чому б не спробувати зварити й собі каву з кардамоном.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

За гранью сказки

Колфер Крис

За гранью сказки
Предзаказ
Денискины рассказы

Драгунский Виктор

Денискины рассказы
Предзаказ
Мышонок Пик и другие сказки

Бианки Виталий

Мышонок Пик и другие ...
Предзаказ
Самые смешные истории

Драгунский Виктор

Самые смешные истории
Предзаказ
Сказки лесной опушки

Сладков Николай

Сказки лесной опушки
199 грн.
Купить
Волшебные сказки

Михалков Сергей

Волшебные сказки
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.