Сказки «Казки для найменших»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание
Ми весь час повертаємося до казок для найменших. Адже це наша найулюбленіша тема. Вона нам дуже до вподоби. Казки «запалюють» в очах малят світло променистої радості. А вона у них як Сонце. Завжди щира, невдавана. Ми це бачимо. І нам так приємно! Тому низка наших казок для малечі — це як нескінченна естафета сонячної дитячої радості, на яку дивишся — і хочеться жити. А збірка «Казки для найменших» — свого роду естафетна паличка на цьому чудовому шляху, яку ми від щирого серця передаємо вам, дорогі батьки. Тому в серії «Веселка» знову звучать вашими батьківськими голосами «Ріпка», «Курочка Ряба» і «Колобок». Ми постійно друкуємо ці казки ще й тому, що в наших серцях живуть спогади щасливих годин. Тих самих, коли наш малюк з очима, повними тривоги, і відкритим ротом, — він сама увага: що ж далі?! — ми читали, як вовк поривається з’їсти сімох маленьких козенят. А тим часом разом перегортали сторінки: «Ну ж бо, подивися. О, які великі й гарні малюнки в цій книжці!»
Что еще купить
Поцілунок у Нью-Йорку

Райдер Кэтрин

Поцілунок у Нью-Йорку
60 грн.
Купить
Думай і дій як кіт - 2

Гарнье Стефан

Думай і дій як кіт - 2
60 грн.
Купить
Думай і дій як кіт

Гарнье Стефан

Думай і дій як кіт
60 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.