Гантер Эрин «Коти вояки. Нове пророцтво. Книга 2. Сходить місяць»

Комплектация книг АССА до 5 рабочих дней!

Описание

Друга книга другого циклу "Нове пророцтво" серії світового бестселера «Коти-вояки».Обрані коти мають повернутися до лісу і передати Кланам повідомлення від Півночі. Але чому Зореклан вказав їм найскладніший шлях додому? Навіщо їм чужі проблеми, коли і власних вистачає по самі вуха? На кожне питання є багато відповідей, але треба обрати правильну і при цьому зберегти відданість рідним Кланам, одне одному і зоряним предкам.

Друга книга другого циклу "Нове пророцтво" серії світового бестселера «Коти-вояки». Обрані коти мають повернутися до лісу і передати Кланам повідомлення від Півночі. Але чому Зореклан вказав їм найскладніший шлях додому? Навіщо їм чужі проблеми, коли і власних вистачає по самі вуха? На кожне питання є багато відповідей, але треба обрати правильну і при цьому зберегти відданість рідним Кланам, одне одному і зоряним предкам. Подробнее: https://www.yakaboo.ua/koti-vojaki-nove-proroctvo-kniga-2-shodit-misjac.html#tab-description

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Коти вояки. Таємниці Кланів. Путівник по серії

Гантер Эрин

Коти вояки. Таємниці ...
275 грн.
Купить
Коти-вояки. Таємниці Кланів. Путівник по серії

Гантер Эрин

Коти-вояки. Таємниці ...
275 грн.
Купить
Лісові пригоди малюкам

Юрченко Вікторія

Лісові пригоди малюкам
80 грн.
Купить
ІЩЕ ПОЧУХАЄШ ЗА ВУШКОМ?

Мюле Йорг

ІЩЕ ПОЧУХАЄШ ЗА ВУШКОМ?
55 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.