Сборник «Кумедні тваринки»

Комплектация книг Пегас 2-5 рабочих дня!

Описание

Страшно у джунглях? З нашою новою книжкою для малят з наліпками і розмальовками «Кумедні тваринки» — аніскілечки! Ну, як може бути страшно, коли дивишся в такі довірливі очі лінивця! Який до того ж рухається страшенно повільно, а більшу частину дня — спить. Ну справжній лінивець! Чи, скажімо, на броненосця. Та він сам від страху закопається в землю — не встигнеш і оком зморгнути! А це хто? Якась дивовижна істота, та ще й з хоботом! Може, маленький слоник? Та ні! Це ж мурахоїд. Діти його нітрохи не цікавлять — лише мурашки. До того ж, у нього є одна таємниця, яку він від усіх приховує. Але... тільки не від читачів книжки наліпок «Джунглі». Що за таємниця? Нехай малята самі відшукають її в цій книжці — у коротких описах характерних особливостей тропічних тварин. Діти дізнаються: чи вміє плавати ягуар; як звуть найбільшого папугу в світі; який птах живиться нектаром квіток — майже як бджілка; чи живуть у джунглях коти; якого кольору отруйні жаби; хто з мешканців джунглів реве голосніше за найплаксивіших дівчаток... і хлопчиків теж. Малюк має змогу самостійно за допомогою 46 наліпок вдихнути в непрохідний тропічний ліс бурхливе життя — на стовбурах, гілках та ліанах розмістити за зразком зображення його мешканців. А за допомогою кольорових олівців або фарб домальовувати й розфарбувати тропічний пейзаж. У невеликій за обсягом, зручній книжці в м’якій обкладинці стільки ігор і розвивальних завдань! Тут і великі розмальовки рідкісних тварин, і захопливі ігри з малюнками для розвитку просторового, логічного мислення, уважності, пам’яті.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Цікава  математика. Базовий рівень

Федиенко Василий

Цікава математика. ...
34 грн.
Купить
Розвиваємо пам'ять і увагу

Сборник

Розвиваємо пам'ять і увагу
27 грн.
Купить
Знайомство з навколишнім світом

Сборник

Знайомство з навколишнім ...
27 грн.
Купить
Розвиваємо зв'язне мовлення

Сборник

Розвиваємо зв'язне ...
27 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.