Альбом «Матусин нотатник. Наш МАЛЮК»

Комплектация книг Пегас 2-5 рабочих дня!

Описание

«Наш малюк» — це прекрасний альбом для молодих батьків та їхнього чудового маляти. Він допоможе зберегти найчарівніші моменти в очікуванні дива і перших місяців життя малюка.

Народження дитини — це найщасливіша подія в родині. Починаючи з перших хвилин життя довгоочікуваної дитинки молоді батьки відкривають для себе нову роль, найважливішу і прекрасну, — роль тата і мами. Близьким і рідним новонародженого хочеться зафіксувати кожну мить, кожну дрібницю, не кажучи вже про серйозні досягнення малюка, — почав агукати, втримав голівку, сів самостійно, навчився повзати тощо. Адже дітки ростуть дуже швидко, і, на жаль, із часом спогади втрачаються і забуваються. Альбом

«Наш малюк» збереже ці прекрасні моменти на все життя.

В альбомчику батьки можуть записати будь-яку інформацію про свого любого синочка: вага, зріст, колір очей, улюблена їжа, перші зубки, улюблені ігри, перше слово і багато що інше.

У книжці є фотоальбом, куди можна вклеїти світлини новонародженого та усіх родичів, знімки перших прогулянок, купання, ігор, свят малюка і його емоцій.

Спостерігаючи, як розвивається і росте малятко, мама і тато записуватимуть свої думки, переживання, щонайменші зміни малюка. Крім того, в чудовому ілюстрованому альбомчику можна скласти графіки зросту і ваги, зробити відбитки долоньки і ніжки й навіть зберегти пасмо волосся маленького синочка.

Яскрава ілюстрована книжка-альбом «Наш малюк» збереже найрадісніші та найтепліші моменти першого року життя дитини і стане для неї прекрасним подарунком у майбутньому — спогадом про золоте дитинство.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Christmas Sticker Book. Пісні про святого Миколая

Наклейки

Christmas Sticker Book. Пісні про ...
35 грн.
Купить
Christmas Sticker Book. Щедрівочка

Наклейки

Christmas Sticker Book. Щедрівочка
35 грн.
Купить
Christmas Sticker Book. Ялинка

Наклейки

Christmas Sticker Book. Ялинка
35 грн.
Купить
Christmas Sticker Book. Колядки

Наклейки

Christmas Sticker Book. Колядки
35 грн.
Купить
Розкладайка з перетворенням. Хвіст чи ніс?

Авторская группа МАГ

Розкладайка з ...
41 грн.
Купить
Розкладайка з перетворенням. Від коліс до крил

Авторская группа МАГ

Розкладайка з ...
41 грн.
Купить
Машини-помічники. Жовтогарячий сміттєвоз

Сборник

Машини-помічники. ...
31 грн.
Купить
Машини-помічники. Поліційний автомобіль

Сборник

Машини-помічники. ...
31 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.