Альбом «Матусин нотатник. Наша ДОНЕЧКА»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание

Це щоденник, де відображено сам час. Його зупинено тут, розкладено по сторіночках і рядках, щоб згодом розгорнути книжку і знову пережити найпрекрасніші емоції та нескінченну радість.

«Матусин нотатник» написано найгарячішими, найяскравішими емоціями, які дарує довгождане щастя. День народження донечки! Якими ж казково щасливими були вони, молоді батьки! Чому — були? Адже ось вони — на цій сторіночці!

На відміну від усіх інших творів, цей, написаний рученятами і пальчиками коханого маляти, безцінний.

Ось, між цими рядками, найперші писульки-кривульки в її житті. А тут уже щось схоже на такий-сякий почерк. А ось тут її долонька. А ось і вона сама, така весела на цій фотці. Відразу згадується дзвінкий, радісний сміх, сяючі оченята. Кожен запис у цьому родинному дитячому альбомі зберігає емоції тих щасливих митей, пов’язаних з очікуванням, народженням і першими місяцями життя любої крихітки. І тепер будь-якої миті ви зможете повернутися до них і ще багато разів пережити цей дивовижний час.

Что еще купить
Повчальні історії. Читаємо самостійно

Братчук Ольга

Повчальні історії. Читаємо ...
30 грн.
Купить
Солоні поцілунки

Куприян Ольга

Солоні поцілунки
40 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.