Зюсс Анна «Мій супертовстий Віммельбух»

Комплектація книг Абрикос 2-5 робочих днів!

Опис

Віммельбух - це книга на сторінках якої ви не знайдете текст, тут діти мають виконувати трохи інші завдання, а саме шукати різноманітних персонажів і певні предмети, які в найдрібніших подробицях зображені на детально проілюстрованих картинках. Даний великий віммельбух розповідає дитині за допомогою зображень про події в місті. Як відомо в великих містах постійно щось відбувається: зоопарк наповнюють натовп дітей і батьків; на будівельних майданчиках постійно працює різноманітна техніка; аквапарк наповнений неймовірною кількістю відвідувачів; на сусідній вулиці розгорнувся великий ярмарок; на дорогах довжелезні затори і ще багато чого цікавого відбувається в різних частинах міста. На кожній сторінці книги дитина гарантовано зможе знайти багато всього цікавого і неймовірного. Книга пропонує малюкові знайти певного героя, порахувати кількість деяких предметів або що-небудь запам'ятати. Подібні завдання спрямовані на розвиток у дитини навичок уваги, тренування пам'яті і загальний розвиток світогляду, що робить книгу чудовою розвагою для будь-якого малюка. «Мій супертовстий Віммельбух» - це книжка, яка не тільки розважить дитину, але і допоможе їй в концентрації уваги, поліпшенні пам'яті, а також покаже яким різноманітним на події може бути життя в місті. Книга виконана з якісного картону, а малюнки на сторінках відрізняються детальністю і яскравістю зображення. Книга гарантує два в одному: розвагу і розвиток.

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Minecraft. Карти

Сборник

Minecraft. Карти
315 грн.
Купити
Minecraft. Острів

Брукс Макс

Minecraft. Острів
225 грн.
Купити
Minecraft. Аварія

Батист Трейсі

Minecraft. Аварія
225 грн.
Купити
Minecraft. Спіймай крипера та інших мобів

Милтон Стефани

Minecraft. Спіймай крипера та ...
225 грн.
Купити
Інструкція до запасного серця

Мюррей Тамсин

Інструкція до запасного ...
225 грн.
Купити
Roblox. Куди подівся Нуб?

Крейг Джелли

Roblox. Куди подівся Нуб?
225 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.