Гербіш Надійка «Ми живемо на краю вулкана»

Комплектация книг Портал 2-5 рабочих дня!

Описание
Чи потрібно говорити з дітьми про Голокост? Письменниця Надійка Гербіш відповідає на це питання ствердно — книжкою «Ми живемо на краю вулкана». Цей нелегкий та майстерно написаний текст розкаже дітям про трагічну сторінку світової історії без прикрас, не заграючи з читачами, але й не травматично. Хтось з героїв цієї історії загине, щоб дати шанс на життя іншим. Це боляче, проте неминуче. Те, що відбулося колись, ми повинні переповісти наступним поколінням настільки переконливо, щоб вони нізащо не повторили помилки минулого. Це книжка про темряву, страх, горе — і про надію та нове життя, що зрештою перемагає.
Книжки серії «Життя триває» порушують теми Голокосту, еміграції, посттравматичного синдрому, виселення з власного дому внаслідок Чорнобильської трагедії та інші. За допомогою художнього викладу письменникам вдається передати жахіття, змальовуючи відповідну атмосферу, за посередництва сюжету та переживань і діалогів героїв, а не прямо описуючи їх. Робота психологів з текстами саме цієї серії — найфілігранніша з-поміж усіх порталівських, оскільки тут важливо зважувати кожне слово, кожен відтінок значення, щоб не ранити й не травмувати дитячу психіку. Наразі, окрім «Яблук війни», в цій серії вийшли «Ми живемо на краю вулкана» Надійки Гербіш і «Квіти біля четвертого» Катерини Міхаліциної. Серія поступово доповнюватиметься новими книжками.
Отзывы
Что еще купить
Склади своїх єдинорогів

Магрин Федерика

Склади своїх єдинорогів
372 грн.
Купить
Симфонія природи

Браун Дэн

Симфонія природи
293 грн.
Купить
Улюблені казки на ніч

Сказки

Улюблені казки на ніч
270 грн.
Купить
Попелюшка

Перро Шарль

Попелюшка
270 грн.
Купить
Карколомний мозок. Імпульсивні нейрони, мінливі синапси, хвостаті аксони

Дрю Ліам

Карколомний мозок. ...
360 грн.
Купить
Лускунчик

Гофман Эрнст Теодор Амадей

Лускунчик
306 грн.
Купить
Різдвяна абетка

Меламед Геннадий

Різдвяна абетка
350 грн.
Купить
Динозаври

Барзотти Элеонора

Динозаври
387 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.