Беднарек Юстина «Неймовірні пригоди десятьох шкарпеток (чотирьох правих і шістьох лівих)»

Комплектация книг Урбіно 2-5 рабочих дня!

Описание

Вас ніколи не цікавило, що відбувається із загубленими шкарпетками? Тими, які невідомо-де зникають під час прання. Схоже, що загублені шкарпетки – одна з найбільших загадок на світі, яку ще нікому не пощастило розкрити! А от Юстина Беднарек знає, що вони просто тікають із пральки! Виявляється, шкарпетки обирають волю. І навіть здатні зробити карʼєру, та ще й неабияку. Є шкарпетки-кінозірки, шкарпетки-детективи і навіть… шкарпетки-політики… Словом, шкарпетки, які здатні змінити не лише своє життя, а й долю інших. Утім, читайте самі. Ви переконаєтеся, що все це – щира правда! Відтепер ви ніколи не глянете зневажливо навіть на діряву чи стару шкарпетку. Бо хтозна, яку захопливу історію вона може розповісти…

Отзывы

Такого типу книги я ще не зустрічала. Тобто такої оригінальної , смішної і з якісним текстом та важливими посилами! Бо якщо Ви думали, що це просто якісь для розваги історії про розпаровані шкарпетки, то помиляєтеся. Тобто так, історії справді смішні і тут якісний гумор. Але тут також авторка про дуже важливі теми говорить: вибір майбутнього, свобода, любов, дружба, допомога. Але пише про це так ненав'язливо, що Ви навіть не помітите... І в тому й полягає якісна книжка для дитини! Коли без очевидних повчань, але користь велика і є про що поговорити з дитиною після прочитання. А можна й просто читати задля задоволення і реготання - не завжди ж про серйозне і глобальне говорити.... Однозначно рекомендую!
Христина 2019-03-26 06:29:59
У Шкарпетках, крім якісного гумору і справді доброго тексту, теж є такі важливі моменти - про вибір свого майбутнього, про сміливість, про свободу, про цінності, про допомогу ближньому і знову ж таки - про любов. І хто б міг подумати, що пишучи кумедні історії про розпаровані шкарпетки авторка може так серйозно і так цікаво підійти й до таких важливих життєвих питань. Раджу однозначно не лише дітям, до речі, а й дорослим.
Кріс 2019-03-26 06:29:49
Ця книжечка дуже сподобалась усій нашій родині: і донечці, і мені, і навіть нашому татові. Вона незвичайна, вона цікава, вона динамічна. Коли починаєш її читати, то хочеться дочитати до кінця, щоб знати, що ж сталося з кожною шкарпеткою. Кумедні барвисті ілюстрації дуже вдало доповнюють розповідь. Будемо з нетерпінням чекати на продовження!
Світлана 2019-03-12 15:31:03

Написать отзыв

Что еще купить

Тут, у реальному світі

Пеннипакер Сара

Тут, у реальному світі
180 грн.
Купить
Minecraft. Ніч Кажанів

Еліопулос Нік

Minecraft. Ніч Кажанів
171 грн.
Купить
Minecraft. Довідник Червоного каменю

Крейг Джелли

Minecraft. Довідник Червоного ...
180 грн.
Купить
Книжка, яка нарешті пояснить тобі геть усе про батьків

Буше Франсуаза

Книжка, яка нарешті ...
162 грн.
Купить
Minecraft. Довідник Фермера

Милтон Стефани

Minecraft. Довідник Фермера
180 грн.
Купить
Minecraft. Тварини. Стікербук

Милтон Стефани

Minecraft. Тварини. Стікербук
180 грн.
Купить
Тримайся міцно, моє будівництво

Шеррі Даскі Рінкер

Тримайся міцно, моє ...
162 грн.
Купить
Lego. Harry Potter. Книжка зі стікерами

Сборник

Lego. Harry Potter. Книжка зі ...
162 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.