Сборник «Нові пригоди Боні»

Комплектация книг Pelican в течение 3-5 дней

Описание

Чудова новина для прихильників пустотливої поні Боні! Конячка, яку полюбили тисячі малюків, знову з нами в книзі «Нові пригоди Боні»! І вона вже б'є своїм маленьким копитцем, щоб повеселити хлопчиків і дівчаток своїми неймовірними історіями. Виліпити зі снігу замок? Легко! Пограти з чарівним дзеркальцем? Що може бути краще! Змайструвати разом з друзями казкові новорічні подарунки? Простіше простого! Енергії цієї маленької конячки точно вистачить на всі розваги світу.

А разом з поні веселяться і її друзі. За останній час у кожного з них відбулося безліч цікавих подій, про які жителі Квітковій ферми охоче повідають на сторінках видання. Славна дівчинка Беккі, наприклад, розповіла, як у неї на очах з пасхального яйця вилупилося курча; баранчик Стрибунець згадав, як перетворився на клоуна-хмарку, а козел Упертюх і зовсім хотів з'їсти нашу книгу, та надто вже захопився малюнками! Загалом, сміху буде багато!

Так, до речі, щодо малюнків. Вони тут дійсно чудові! На кожному розвороті ваш малюк зустріне барвистих героїв, які допоможуть йому краще зрозуміти текст. Книга витримана в спокійних м'яких тонах, завдяки чому маленький читач із задоволенням буде їх розглядати, і його нервова система від цього не постраждає. Це дуже важливо, враховуючи те, що вік читацької аудиторії «Нових пригод Боні» починається з трьох років.

Мова оповідання книги дуже легка і проста для розуміння. Вам не доведеться пояснювати малюкові значення більшості слів, які він зустріне в тексті, а значить, процес читання перетвориться на захоплюючу гру, а не у вивчення словника. А за рахунок того, що текст досить об'ємний, ви зможете розтягнути цю гру на кілька вечорів! Прочитавши книгу перший раз, крихітка буде повертатися до неї знову і знову, адже поруч з поні Боні дійсно затишно і легко!

Книга викликає любов до природи, доброту, взаєморозуміння та інші позитивні якості, які так необхідні кожному з нас в будь-якому віці. Можна було багато чого ще сказати про це видання, але аж надто хочеться знову його погортати - тому чекаємо ваших відгуків! Приємного прочитання!

Отзывы

Нет отзывов об этой книге.

Написать отзыв

Что еще почитать

Пони Бони и ее друзья

Сборник

Пони Бони и ее друзья
Подробнее
Паці на паті

Шмид Софи

Паці на паті
Подробнее
Свинки на вечеринке

Шмид Софи

Свинки на вечеринке
Подробнее
Самой лучшей женщине на свете. Кулинарный подарок из 3х книг.

Сборник

Самой лучшей женщине на свете. ...
Подробнее
Новые приключения Бони

Сборник

Новые приключения Бони
Подробнее
Моєму любому татусеві

Кандыба Оксана

Моєму любому татусеві
Подробнее
Моїй любій матусі

Кандыба Оксана

Моїй любій матусі
Подробнее
Моему любимому папе

Кандыба Оксана

Моему любимому папе
Подробнее

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.